Run Race 3D

Run Race 3D – це гра для мобільних пристроїв, присвячена паркуру. Ваше завдання – бігати трасами і долати різні перешкоди на шляху.
Управління дуже просте. Щоб персонаж стрибнув нагору, потрібно натиснути на екран. Це не зовсім паркур, але дуже схоже. Потрібно стрибати зі стіни на стіну, підніматися мотузкою, ковзати під перешкодами і т.д.

Пройдіть непростий шлях, щоб дістатися фінішу. Рухайтеся швидше, ніж ваші суперники, вигадуючи обхідні шляхи.

Так, ви все правильно прочитали – у цій грі у вас є суперники. Це реальні гравці, які разом із вами змагаються за перемогу.

Завантажити Run Race 3D можна безкоштовно за посиланням під цим текстом.

Геймплей Run Race 3D

У вас чотири опоненти. Потрібно чотири рази пройти коло та прийти на фініш першим. Останній гравець на кожному колі виходить із гонки.

Гра не набридає, бо тут є багато карток. Вони відрізняються як зовні, так і за рівнем складності. Кожна карта вимагає особливих навичок: на одній потрібно більше стрибати зі стінки на стінку, а на іншій просто уникати перешкод.

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд персонажа спеціальними скінами, одягом чи танцями.

Завантажити Run Race 3D можна для далекої дороги, але тільки якщо у вас буде доступ до інтернету. Гра також підходить для того, щоб скоротити час у черзі або при їзді у громадському транспорті.

Управління

Все дуже просто: натискайте на екран, коли потрібно збільшити швидкість персонажа або перестрибнути перешкоду. Бережіться ям, викривлень та інших небезпек на дорозі. Якщо потрапити в них, ви програєте раунд, швидше за все вас обійдуть інші гравці.

Особливості

  • Якщо ви набираєте багато балів, за них можна розблокувати нові рівні та ігрові можливості.
  • Здається, що гра надто проста, щоб приділяти їй час. Але ви спробуйте хоча б протягом 15-20 хвилин приділити їй час – будете здивовані.
  • Тут є десятки карток. Кожна з них вимагатиме від вас особливих навичок.
  • Змінюйте зовнішній вигляд свого персонажа під свої вимоги. Це зручно, оскільки дозволяє урізноманітнити ігровий процес.
  • Користувачі кажуть, що не можна пропустити рівень, якщо не вдається його пройти. Ну а як інакше? У цьому й суть: проходити крок за кроком.

Щоб безкоштовно скачати Run Race 3D, перейдіть за посиланням нижче на Play Market або App Store. Це залежить від якості вашого Інтернету.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange