PUBG MOBILE — NEW ERA

“PUBG MOBILE – NEW ERA” це повністю оновлена версія улюбленої гри мільйонів геймерів у всьому світі. Глобальне оновлення повністю змінило гру (звичну карту так точно).
Перше, що ви побачите, — більш реалістична графіка. Проект працює на двигуні Unreal Engine 4, який дав можливість наблизити графіку в мобільній грі до рівня консольних ігор.

HD-графіка і 3D-звук – те, що відразу видно і чутно досвідченому користувачеві. Додайте сюди зручне керування (його можна налаштувати окремо), голосовий чат, покращену балістику та тренувальні режими – чим вам не ідеальний шутер?

Завантажити PUBG MOBILE – NEW ERA можна безкоштовно на смартфони під керуванням операційної системи Android або iOS.

Особливості та переваги нової версії PUBG

Великі карти

Боріться на великих та барвистих картах у будь-який час дня та ночі. Змінюється місцевість, час доби та погодні умови. Все це приносить різноманітність у гру і робить її динамічнішою.

Вивчайте місцевість на кожній карті, щоб знайти приховані місця, які будуть корисними для персонажа. Використовуйте укриття для раптового нападу на супротивника, а також для збирання ресурсів.

Встановити PUBG MOBILE – NEW ERA потрібно для того, щоб мати можливість грати в гру консольного рівня на мобільному пристрої.

Декілька ігрових режимів

Ви можете грати поодинці, збиратися друзями командою по 2 або 4 особи. Залишився класичний режим виживання на 100 гравців, і додався зомбі-режим, на який довго чекали багато користувачів. Грати можна від першої чи третьої особи.

Використовуйте автопарк та безліч реалістичної зброї, щоб вижити на будь-яких картах. Ваше завдання — зібрати потрібні предмети, заволодіти автотранспортом та виживати за будь-якого розкладу.

Оновлена графіка

Ви не впізнаєте Ерангель — тепер це нова карта, де змінилося практично все. Цікаво, що зміни торкнулися лише зовнішнього вигляду та якості графіки, а не самої карти. За рахунок двигуна Unreal Engine 4 гра тепер виглядає максимально реалістично.

Щоденні завдання

Кожен день у грі доступні події та випробування, які допомагають заробляти спорядження та інші корисні нагороди. Беріть участь у них, щоб урізноманітнити ігрову рутину.
Щоб скачати PUBG MOBILE — NEW ERA на ваш мобільний пристрій з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія гри, яка надалі автоматично оновлюватиметься.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange