Zepp Life

Zepp Life – це мобільний додаток, який замінив собою легендарний Mi Fit від Xiaomi. За допомогою програми ви можете керувати браслетом Mi Band та відстежувати показники своєї фізичної активності.
Попередня версія програми автоматично оновилася на нову, тому якщо ви раніше використовували Мі Фіт (або він досі стоїть на вашому смартфоні), то вам не потрібно робити нічого самостійно – Zepp Life сам з’явиться на вашому пристрої.

Які пристрої можна підключити до Zepp Life

Якщо ви маєте таку продукцію Сяомі, то її можна підключити до програми:

  • Фітнес-браслет (трекери із серії Mi Band)
  • Смарт-годинник (Amazfit)
  • Кухонні ваги (Mi Body)
  • Кросівки (так, у Xiaomi навіть є «розумні» кросівки)

Насамперед, Zepp Life скачати для iOS або Android потрібно власникам фітнес-трекерів та спортивних годинників Amazfit, щоб налаштувати свій пристрій та відстежувати показники фізичної активності в реальному часі.

Як це працює: Zepp Life усередині

Авторизація та вхід

Після того, як ви встановили програму на свій пристрій, вам необхідно авторизуватися в системі та почати детальне налаштування. Є кілька варіантів авторизації:

  • Персональний обліковий запис Mi Fit або Mi Account.
  • Соціальні мережі: Google, Facebook, Apple ID

Також є опція зареєструвати новий обліковий запис “з нуля”, якщо ви тільки придбали собі електронний пристрій, і раніше не користувалися технікою Сяомі.

Підключення пристрою

Після входу в програму відразу необхідно підключити ваш пристрій. Найчастіше це браслет (фітнес-трекер) або розумний годинник. Після сполучення, ви можете розпочати налаштування виходячи зі своїх вимог.

Встановити Zepp Life на Андроїд або iOS можна безкоштовно із фірмових магазинів додатків – Play Market та App Store.

Підрахунок кроків та спалених калорій

Одна з найкорисніших функцій програми — стеження реального часу за активністю користувача. Підключившись до пристрою, програма «бачить» скільки кроків ви пройшли, і прораховує приблизно кількість витрачених калорій.

Також вона вимірює пройдену відстань, що зручно для всіх користувачів, кому важливо пройти денну норму кроків, перш ніж закінчиться день.

Сон та пульс

Слідкуйте за якістю сну? Бажаєте знати, який зараз пульс? Тоді вам потрібно завантажити Zepp Life, щоб завжди тримати руку на пульсі, та стежити за фізичним станом у реальному часі.
 Даний додаток можете завантажити з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange