Mi Fit (Zepp Life)

Mi Fit – додаток, який допомагає стежити за фізичною активністю та станом здоров’я. Можливо, воно навіть замінить соціальні мережі за частотою використання, якщо ви постійно стежите за своїм пульсом та прогресом у тренуваннях.
Mi Fit – це мобільний додаток від компанії Huami – дочірнього підрозділу Xiaomi. Утиліта допомагає стежити за собою, підтримуючи дисципліну. З її допомогою ви можете підключати фітнес-браслет та ваги. Популярні функції – створення графіка сну та ваги, а також постановка цілей.

Додаток оцінює фізичну активність, якість сну та підраховує кількість кроків. Прив’язується до пристроїв: Mi Band (фітнес-трекер), Amazfit Bip (смарт-годинник), Mi Body Composition Scale та Mi Scale (ваги). Придбати ці пристрої можна в інтернет-магазині. Утиліта встановлюється на смартфон, синхронізується з пристроєм, що носиться, і зчитує дані в режимі реального часу. Подивитися їх можна телефоном.

Зручні функції додатку Mi Fit

  • Щоб відстежити кроки або зміни у вазі, Bluetooth не повинен постійно ввімкнутися. Це зручно, оскільки дозволяє заощаджувати заряд смартфона. Якщо дотримуєтеся дієти і часто зважуєтесь, для оновлення статистики достатньо вмикати Bluetooth для синхронізації перед зважуванням. Після цього вимикайте його.
  • У вас під рукою завжди є вся необхідна інформація про фізичний стан: індекс маси тіла, частота пульсу, кількість кроків, вага, аналіз якості сну.
  • Отримуйте рекомендації щодо покращення якості сну та тренувань. Мі Фіт аналізує отримані дані з прив’язаного пристрою і складає рекомендації для тренувань. Вони засновані на вашому загальному стані та перерахованій вище інформації.
  • Якщо ви використовуєте фітнес-трекер, спробуйте функцію «м’якого будильника». Він розбудить вас легкою вібрацією на зап’ястя.

Оновити або завантажити Mi Fit c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange