Weather – By Xiaomi

“Weather – By Xiaomi” – це мобільний додаток від Xiaomi. З його допомогою, ви зможете переглянути актуальну погоду, а також дізнатися прогноз на найближчі 10 днів. Додаток відрізняється від інших високою точністю та дуже незвичайним інтерфейсом.
Запланували відпустку та хочете взяти тільки ті речі, які вам знадобляться? Чи плануєте вийти на вулицю, але сумніваєтеся: брали вам парасольку? Перегляньте найближчий прогноз погоди та визначтеся з вибором. Для цього просто встановіть “Weather – By Xiaomi” на пристрій під керівництвом операційної системи Android.

Особливості застосунку Weather – By Xiaomi

Незвичайний інтерфейс

Тільки уявіть, за вікном йде дощ, а програма у вашому телефоні підлаштовується під погоду. Це дуже красиво і сучасно, адже “Weather – By Xiaomi” повторюватиме у своєму меню повністю всі погодні умови, будь то туман чи сонце.

Переглядайте детальніший прогноз, скориставшись погодинним фільтром. Також можна використовувати віджети, щоб вивести необхідну інформацію на робочий стіл.

Функції

У головному меню дрдатку можна дізнатися не тільки температуру за вікном. Вам буде доступна інформація про швидкість вітру, час заходу та сходу сонця, а також про індекс якості повітря. Ви можете додати до 10 вибраних міст та переглядати докладну інформацію про кожне з них.

А якщо хочете порівняти погоду в двох містах, просто розділіть екран, і дізнайтеся прогноз у кожному з них одночасно. Якщо ви вирішите скачати «Weather – By Xiaomi» на свій смартфон, то також зможете дізнатися про актуальний атмосферний тиск, а також УФ-індекс.

Інші можливості

Отримуйте оповіщення про зміну погодних умов, а також індекс AQI. Це індекс якості кисню. З його допомогою ви зможете дізнатися наскільки чисте або забруднене повітря за вікном. Завдяки повідомленням, які ви отримуватимете, ви станете краще розбиратися в значеннях різних термінів і зменшити вплив забруднень на ваш організм. Також вас інформуватимуть щодо окремих рівнів забруднень.
Переглядайте мінімальну/максимальну температуру повітря на день, насолоджуйтесь динамічним інтерфейсом та залишайтеся в курсі всіх погодних змін. За допомогою цього застосунку зробити це дуже просто.

Спробуйте встановити “Weather – By Xiaomi” на свій смартфон і переконайтеся в цьому прямо зараз. Завантажити додаток ви можете за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange