Zakupki.Prom

Zakupki.Prom – це майданчик, який був створений для проведення торгів. Суть застосування у тому, що органи місцевої влади, а також комунальні та державні підприємства можуть тут оголосити тендер, користувачі беруть участь у торгах. І тому вони мають надати свої пропозиції. Переможцем оберуть того, хто запропонував найкращі умови.
На майданчику також можна продавати/купувати, здавати/брати в оренду майно, що знаходиться на аукціонних торгах, за допомогою електронної системи Prozorro. Продаж.

Встановити “Zakupki.Prom” ви зможете абсолютно безкоштовно. Користуватися ним надалі ви можете без будь-яких витрат. Усі функції додатка абсолютно безкоштовні для будь-якого користувача.

Чому варто використовувати Zakupki.Prom?

Можливості

Додаток «Zakupki.Prom» дозволяє дізнатися всі переваги електронних закупівель. Крім того, що всі державні тендери будуть у вашому смартфоні, ви зможете:

  • Витрачати мінімальну кількість часу на пошук державних та комерційних закупівель
  • Легко планувати участь та максимально швидко отримувати важливу інформацію про тендери
  • Сформувати рахунок для швидкого поповнення балансу

Якщо ж у вас виникнуть якісь питання – зв’яжіться із персональним менеджером. Він завжди готовий вам допомогти або надати безкоштовну консультацію.

Зручність

Для того, щоб вам було комфортно працювати, в розділі «Головне», який знаходиться на першому екрані, ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію. Тут ви можете дізнатися про ваші аукціони. Тут ви можете спланувати свою роботу із закупівлями вчасно підключатися до потрібних аукціонів.

Для того, щоб швидко переглядати або шукати потрібні тендери, додаток було внесено пошукову систему. Для легкості її використання були додані пошукові фільтри. Тепер усю потрібну інформацію ви зможете знайти за лічені хвилини. Спробуйте вже зараз, встановивши програму Zakupki.Prom на ваш смартфон.

Інші функції

На майданчику «Zakupki.Prom» знаходиться безліч цікавих та корисних тендерів. Вам залишиться лише знайти їх. Усі ваші «закупівлі» будуть у розділі «Знайти».

Фільтрувати їх список ви можете за:

  • CPV-код або за назвою
  • Статусу
  • За типом закупівлі

Всі ваші дії в застосунку будуть автоматично синхронізовані з вашим особистим кабінетом Zakupki.Prom.
Державні та комерційні закупівлі – це чудова можливість поповнити ринок збуту та збільшити продаж вашої компанії. Тому встановлюйте «Zakupki.Prom» на ваш мобільний пристрій під керівництвом iOS та Android з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange