YouTube інструкція

Усунення проблем

Виправлення проблем із відтворенням вмісту
Дізнайтесь, як вирішити проблеми з відтворенням вмісту на YouTube. Насолоджуйтесь відео без завад. Детальніше у інструкції.
Виправлення проблем із обліковим записом
Дізнайтесь, як вирішити проблеми з обліковим записом на YouTube. Захистіть свою інформацію та повністю користуйтесь платформою. Детальніше у інструкції.
Виправлення проблем із завантаженням
Ознайомтеся, як вирішити проблеми з завантаженням вмісту на YouTube. Публікуйте свої відео без зайвих клопотів. Детальніше у інструкції.
Виправлення проблем із підпискою на YouTube Premium
Дізнайтесь, як вирішити проблеми з підпискою на YouTube Premium. Використовуйте преміальні можливості без обмежень. Детальніше у інструкції.
Довідкова інформація про Партнерську програму YouTube
Дізнайтесь більше про Партнерську програму YouTube та як приєднатися до неї. Заробляйте на своєму контенті. Детальніше у інструкції.
Про найновіші оновлення на YouTube
Дізнайтеся про останні оновлення на платформі YouTube. Будьте в курсі останніх змін та функціональних доповнень. Детальніше у інструкції.
Довідка YouTube
Отримайте доступ до довідкової інформації щодо використання YouTube. Знаходьте відповіді на свої питання. Детальніше у інструкції.

Як переглядати відео

Як змінювати налаштування відео
Дізнайтесь, як змінювати різні налаштування для відео на YouTube. Налаштовуйте якість, конфіденційність та багато іншого. Детальніше у інструкції.
Як дивитись відео на різних пристроях
Дізнайтесь, як дивитись відео на YouTube на різних пристроях. Насолоджуйтеся вмістом де завгодно. Детальніше у інструкції.
Як залишати коментарі, підписуватись на канали та спілкуватись з авторами
Дізнайтесь, як залишати коментарі, підписуватись на канали та спілкуватись з авторами відео на YouTube. Взаємодійте зі спільнотою. Детальніше у інструкції.
Як зберігати відео і плейлисти та ділитися ними
Дізнайтесь, як зберігати відео та плейлисти на YouTube та як ділитися ними з іншими. Майте під рукою улюблений контент. Детальніше у інструкції.
Покупка фільмів, серіалів та товарів на YouTube
Ознайомтеся, як купувати фільми, серіали та товари на YouTube. Отримуйте доступ до цікавого контенту та покупайте продукти. Детальніше у інструкції.

Як керувати налаштуваннями каналу

Як створити обліковий запис і налаштувати його
Дізнайтесь, як створити обліковий запис і налаштувати його на YouTube. Крок за кроком керуйте своїм обліковим записом. Детальніше у інструкції.
Управління налаштуваннями облікового запису
Дізнайтесь, як керувати налаштуваннями свого облікового запису на YouTube. Підлаштовуйте параметри під свої потреби. Детальніше у інструкції.
Як змінювати налаштування конфіденційності
Ознайомтесь, як змінювати налаштування конфіденційності на YouTube. Контролюйте, хто бачить ваш вміст. Детальніше у інструкції.
Налаштування спеціальних можливостей
Дізнайтеся, як налаштовувати спеціальні можливості в своєму обліковому записі YouTube. Використовуйте додаткові функції. Детальніше у інструкції.

Режим батьківського контролю на YouTube

Різниця між режимом батьківського контролю на YouTube та програмою 'YouTube Дітям'
Дізнайтеся про відмінності між режимом батьківського контролю на YouTube та програмою YouTube Дітям. Виберіть найкращий варіант для вашої родини. Докладніше в інструкції.
Режим батьківського контролю на YouTube
Дізнайтеся, як використовувати режим батьківського контролю на YouTube. Захистіть дітей від небажаного контенту. Детальніше в інструкції.
Як створити контрольований обліковий запис і налаштувати його
Контролюйте контент для вашої родини. Детальніше в інструкції.
Налаштування контенту для режиму батьківського профілю
Дізнайтеся, як встановлювати налаштування контенту для батьківського профілю на YouTube. Контролюйте доступний вміст для дітей. Докладніше в інструкції.
Часті питання про контрольовані облікові записи на YouTube
Контрольований обліковий запис на YouTube – це спеціальний тип облікового запису, який створюється батьками для їхніх дітей. Детальніше в інструкції.
Режим батьківського контролю на YouTube: інформація для авторів
Дізнайтеся, як режим батьківського контролю на YouTube впливає на вас як автор контенту. Ознайомтеся зі специфікаціями. Докладніше у інструкції.
Що таке продакт-плейсмент, спонсорський контент та пряма реклама?
Розберіться, що таке продакт-плейсмент, спонсорський контент та пряма реклама на YouTube. Дізнайтеся про різні види рекламних матеріалів. Докладніше в інструкції.
Перегляд відео з продакт-плейсментом, прямою рекламою та спонсорським контентом
Дізнайтеся, як переглядати відео з продакт-плейсментом, прямою рекламою та спонсорським контентом на YouTube. Розпізнавати рекламні елементи. Докладніше в інструкції.

YouTube Premium

Як оформити YouTube Premium?
Для оформлення підписки на YouTube Premium перейдіть у розділ “Підписки” у додатку YouTube, оберіть “Підписатися” та слідуйте вказівкам. Детальніше в інструкції.
Переваги підписки YouTube Premium
Підписка YouTube Premium дарує відключення реклами, офлайн перегляд, відтворення у фоновому режимі, доступ до YouTube Originals та YouTube Music Premium. Детальніше в інструкції.
Управління підпискою YouTube Premium
Легко управляйте підпискою у розділі “Підписки” налаштувань профілю. Детальніше в інструкції.
Управління оплатою підписки Premium
Оновлюйте дані карти та управляйте оплатою підписки в розділі “Оплата та підписки” облікового запису Google. Детальніше в інструкції.
Вирішення проблем з оплатою
При проблемах з оплатою, перевірте дані карти, наявність коштів та блокування банку. Розгляньте іншу картку та зверніться до служби підтримки Google. Детальніше в інструкції.
Як запросити повернення коштів за платні можливості YouTube
Запитайте повернення коштів за платні можливості у розділі “Транзакції та платежі” облікового запису Google. Детальніше в інструкції.
Новини та промоакції YouTube Premium
Не пропустіть новини та промоакції, підписавшись на офіційний канал YouTube в соціальних мережах та увімкнувши сповіщення. Детальніше в інструкції.

Як заробляти за допомогою Партнерської програми YouTube?

Партнерська програма YouTube
Партнерська програма YouTube дозволяє заробляти на контенті. Долучайтеся до неї, щоб отримати можливість отримувати виплати за рекламні покази на ваших відео. Детальніше в інструкції.
Дохід на YouTube
Ви можете заробляти на YouTube завдяки різноманітним джерелам доходу, включаючи рекламні відображення, партнерські програми, спонсорство та інші можливості. Детальніше в інструкції.
Отримання доходу
Отримання доходу на YouTube передбачає виконання певних умов, налаштування рекламних опцій у вашому акаунті та нарахування коштів від різних джерел доходу. Детальніше в інструкції.
Принципи показу реклами та вимоги рекламодавців
Реклама на YouTube керується конкретними принципами, щоб забезпечити високу якість контенту для глядачів. Рекламодавці також мають свої вимоги до контенту, на якому буде показуватися реклама. Детальніше в інструкції.
YouTube для менеджерів контенту
Як менеджер контенту на YouTube, ви можете співпрацювати з каналами, керувати вмістом, а також встановлювати правила та домовленості з власниками каналів. Детальніше в інструкції.

Як розпочати вести свій канал?

Завантаження відео на YouTube
Дізнайтеся, як завантажувати відео на YouTube: додайте свій контент, заповнюйте метадані та вибирайте налаштування видимості. Докладніше в інструкції.
Як відредагувати та налаштувати відео
Покращуйте свої відео за допомогою інструментів редагування на YouTube: обрізайте, додавайте музику, налаштовуйте корекцію кольорів і багато іншого. Докладніше в інструкції.
Як створювати короткі відео
Вивчіть, як створювати короткі відео на YouTube для платформи Shorts, використовуючи мобільний додаток або комп’ютер. Докладніше в інструкції.
Як змінювати налаштування свого каналу
Налаштуйте свій канал на YouTube: змінюйте обкладинку, опис, розміщуйте важливі посилання та налаштовуйте повідомлення. Докладніше в інструкції.
Як відстежувати успіхи за допомогою YouTube Аналітики
Використовуйте YouTube Аналітику для моніторингу показників вашого каналу: перегляди, передплатники, залучення аудиторії та інші дані. Докладніше в інструкції.
Переклад відео та субтитрів
Додайте переклади та субтитри до відео на різних мовах, щоб розширити аудиторію. Дізнайтесь, як це зробити. Докладніше в інструкції.
Як спілкуватися з аудиторією та керувати коментарями
Дізнайтеся, як ефективно взаємодіяти з вашою аудиторією на YouTube, відповідати на коментарі та керувати налаштуваннями коментування. Докладніше в інструкції.
Прямі трансляції на YouTube
Організуйте прямі трансляції на YouTube, взаємодійте з глядачами в реальному часі, поділіться подіями та контентом. Докладніше в інструкції.
Приєднуйтесь до спільноти авторів YouTube Shorts
Дізнайтесь про спільноту авторів YouTube Shorts і приєднуйтесь до створення коротких відео з використанням спеціальних функцій. Докладніше в інструкції.
Як запустити подкаст на YouTube
Дізнайтеся, як почати публікувати аудіо-подкасти на YouTube, залучити нову аудиторію та розширити вашу присутність. Докладніше в інструкції.
Новини про роботу з відео та програмою 'Творча студія YouTube'
Слідкуйте за новинами та оновленнями у роботі з відео на YouTube, а також функціями програми “Творча студія YouTube” . Докладніше в інструкції.

Правила, безпека та авторське право

Правила YouTube
Ознайомтеся з правилами та політиками YouTube, щоб підтримувати відповідність контенту нормам платформи. Докладніше в інструкції.
Боротьба з порушеннями на YouTube
Дізнайтеся про заходи, які YouTube вживає для боротьби з порушеннями правил та політик, включаючи блокування, обмеження контенту та інші дії. Докладніше в інструкції.
Центр безпеки на YouTube
Використовуйте Центр безпеки YouTube, щоб дізнатися про налаштування безпеки, контролювати видимість відео, керувати коментарями та іншими параметрами. Докладніше в інструкції.
Авторські права на YouTube
Ознайомтеся з правилами та процедурами авторських прав на YouTube: захистіть свій контент і дізнайтеся, як діяти при порушеннях. Докладніше в інструкції.
Secured By miniOrange