WhatsApp для комп’ютера на Windows

WhatsApp для комп’ютера на Windows — версія месенджера, розроблена як програма для ПК. Спочатку програма не створювалася для комп’ютерів, але розробники помітили попит на версію для комп’ютера серед користувачів.
Це зручно, оскільки завдяки синхронізації всі чати доступні одночасно на різних пристроях. Тобто, можна написати повідомлення на мобільному пристрої, а потім продовжити розмову на ПК.

Ви можете використовувати месенджер на вашому ноутбуці або ПК, не використовуючи веб-версію. Можна безкоштовно встановити WhatsApp на Windows на будь-який пристрій. Єдина умова, версія операційної системи має бути від версії 8.1.

Як встановити Вацап на комп’ютер?

Перейдіть за посиланням під цим текстом. Натисніть «Завантажити» і виберіть місце на диску, куди потрібно зберегти файл інсталяції.

Відкрийте завантажений файл WhatsApp.exe. Запуститься майстер установки, тому виберіть потрібні параметри. Після встановлення програми на комп’ютер відкрийте її. На екрані з’явиться QR-код, який потрібно відсканувати мобільним пристроєм: смартфоном або планшетом.

Для цього відкрийте програму на ньому, натисніть на три точки у верхньому правому кутку. Наведіть камеру на QR-код і очікуйте, доки пройде авторизація.

Завантажити WhatsApp для ноутбука на Windows і почати користуватися ним можна тільки таким методом.

Інтерфейс

Після авторизації ви потрапите на головний екран. Тут знаходяться ваші чати та робоча область. Ви можете зайти в чат, надіслати текстове або голосове повідомлення. Також є функція надсилання мультимедійних файлів:

  • Зображення
  • Відео
  • Музика
  • Документи

Також програма оснащена функцією геолокації. Ви можете показувати іншим людям своє місцезнаходження. Це зручно, якщо ви використовуєте месенджер для листування в офісі, куди приходять клієнти. Щоб показати їм, де саме знаходиться офіс, можете надіслати їм своє місцезнаходження.

Встановити Вацап на Віндовсі можна як на комп’ютер, так і на ноутбук. Для цього скористайтесь інструкцією вище.

Зліва знаходиться список чатів, а справа – робоча область. Тут ви набираєте повідомлення та додаєте мультимедійні файли для надсилання.

Ви можете створювати групові чати, до яких можна додавати людей. Це зручно для спілкування з друзями та колегами в одному місці.

Не потрібно відволікатися від монітора, щоб відповісти на чергове повідомлення у телефоні – використовуйте свій ПК.

Корисні функції WhatsApp для комп’ютера на Windows

  • Синхронізація мобільної та десктопної версії. Працюйте одночасно на двох пристроях, якщо вам так зручно.
  • Спілкуйтеся групами через мережу. Використовуйте групові чати.
  • Телефонуйте безкоштовно у будь-яку точку світу. Все, що вам потрібно, – стабільне підключення до інтернету.
  • Програма працює у фоновому режимі. Це означає, що ви не пропустите повідомлення, навіть якщо вона буде згорнута у вікно. Якщо потрібно, повідомлення можна вимкнути.

Встановити WhatsApp для комп’ютера на Windows можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під текстом.

Windows Виндовс

Устанавливайте WhatsApp для любой платформы:

androidiphone ipadwindows phonemac macosweb online

Secured By miniOrange