Clubhouse: The Social Audio App

Clubhouse – це нова соціальна мережа, де користувачі можуть спілкуватися лише голосом. Єдиний друкований текст, який ви зустрінете, — це особиста інформація у профілі.
Люди з усього світу збираються на цій платформі для невимушеного спілкування. Вся соцмережа поділена на клуби та кімнати за інтересами. Головним принципом платформи розробники називають «щире живе спілкування».

Завантажити додаток Clubhouse: The Social Audio App можна на будь-який пристрій під керуванням iOS та Android.

Переваги та функціональність Clubhouse

Принцип роботи

Користувачі спілкуються у так званих кімнатах. Такі аудіочати можуть бути публічними або закритими. У кімнатах діє розподіл посад.

  • Спікери – це ті, хто каже.
  • Слухачі – передплатники спікерів.
  • Інші користувачі.

Слухачі не можуть розмовляти доти, доки не «піднімуть руку». Далі спікер повинен схвалити запит і система автоматично перетворить слухача на спікера.

Поділ за інтересами

Всі кімнати в Clubhouse: The Social Audio App розподілені за темами та інтересами. Відповідно, вони вказані в назві чату. Ви можете приєднатися до будь-якої цікавої для вас кімнати або створити її.

Також у вас є можливість дивитися в яких кімнатах знаходяться люди, на яких ви підписані.

Нюанси

Кількість людей, які підключилися до кімнати, може досягати позначки до 5000 осіб. Багато? Звичайно! Так відбувається через специфічне розсилання повідомлень.

  1. Людина створює кімнату
  2. Його передплатникам надходить повідомлення, вони підключаються до чату
  3. Далі повідомлення розходяться вже фоловерам передплатника тощо.

Зайти в кімнату, можна будь-якої миті поки йде спілкування. Траплялися випадки, коли у звичайні кімнати заходили знамениті особистості та із задоволенням спілкувалися з іншими користувачами.

Як тільки всі учасники виходять із кімнати – вона автоматично закривається. Тобто створювати її можна лише на час розмови.

Клуби

Це такі спільноти людей за інтересами. Для створення потрібно зробити заявку через спеціальну форму. Вам найімовірніше схвалять заявку, якщо ви проведете щонайменше три трансляції у звичайній кімнаті. Незабаром розробники планують додати цей функціонал у додаток і чекати на дозвіл не знадобиться.
Якщо ви хочете провести вечір за захоплюючою та корисною бесідою, завантажуйте додаток Clubhouse: The Social Audio App за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange