WebMoney Keeper

WebMoney Keeper — мобільний додаток, який дозволяє контролювати стан рахунку WebMoney, надсилати та отримувати грошові перекази, оплачувати послуги та товари в інтернеті.
Якщо у вас вже є обліковий запис, то його достатньо підтвердити під час авторизації. Також тут можна створити новий обліковий запис, верифікувати його і почати використовувати всі переваги додатку. А їх багато.

Бажаєте мати електронний мобільний гаманець? Тоді потрібно скачати WebMoney Keeper на мобільний пристрій з операційною системою iOS або Android, пройти авторизацію та зробити перший платіж.

Переваги застосунку WebMoney Keeper

Поповнення рахунку

До гаманця можна прив’язати банківську картку і поповнювати його в пару кліків. Виводити гроші з електронного рахунку можна на гаманець інших електронно-платіжних систем, а також банківські картки.

Зручна головна сторінка

Звідси можна швидко отримати доступ до основних розділів:

  • робота з гаманцями та банківськими картками;
  • можливість переказати або отримати гроші в пару кліків;
  • переглянути оповіщення;
  • провести оплату, відсканувавши QR-код.

Завантажити WebMoney Keeper можна безкоштовно на смартфони та планшети.

Переказ грошей

Зробити переказ можна на електронний гаманець цієї чи іншої платіжної системи, за номером телефону, на банківську картку або на рахунок юридичної особи. Автоматично підтягуються контакти з вашого записника на пристрої, тому можна легко і швидко переказати гроші другові.

Оплата послуг та товарів

У розділі «Платежі» можна оплачувати послуги та рахунки від різних компаній та держорганів. Найзручніше використовувати гаманець для оплати інтернету, телебачення, покупки в інтернет-магазинах тощо.

Можна настроїти автоматичний платіж. Для цього потрібно задати розклад, і в заданий вами день та час оплата списуватиметься автоматично. Також є можливість тільки включити просте нагадування про платеж: сервіс просто нагадає що потрібно зробити платіж, але проводити його потрібно буде самостійно.

Чати з контрагентами

У цьому розділі ви можете спілкуватися з людьми, яким ви збираєтеся відправити гроші (або отримати). У чаті можна прикладати додаткові файли:

  • фотографії та документи;
  • аудіозаписи та своє місцезнаходження.

Також тут є така опція, як запит рахунку на оплату та прохання відправити гроші у борг.
Щоб встановити WebMoney Keeper безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange