E-NUM

E-NUM – мобільний сервіс аутентифікації користувачів, який є аналогом двофакторної перевірки. Жодних паролів: потрібен тільки ваш email, щоб зайти в будь-який додаток із системи WebMoney Transfer. Також цей додаток використовується для підтвердження переказу грошей.
У формі автентифікації на сайті відображається цифрове завдання, яке потрібно вирішити. Ви просто відкриваєте цей мобільний застосунок, копіюєте код і вставляєте його у форму на сайті. Натисніть кнопку «Підтвердити» або «Увійти» та вуаля, — вхід до системи виконано! Є навіть простіший варіант: підтвердити вхід на той чи інший сайт можна прямо з додатку в один клік.

Завантажити E-NUM можна безкоштовно на мобільні пристрої під керуванням iOS чи Android.

Переваги застосунку E-NUM

Швидка ідентифікація користувача

Унікальний ключ ідентифікації користувача зберігається на мобільному пристрої. Це допомагає безпечно користуватися електронним гаманцем як на смартфоні, так і на ПК.

Авторизація користувача проходить за простою системою «Питання-відповідь»:

  1. На потрібному сайті користувач запроваджує свій email.
  2. Система видає питання – числове завдання.
  3. Далі потрібно запустити цей мобільний додаток, ввести числове завдання з сайту та отримати відповідь. Потім на екрані сервіс покаже відповідь, яку потрібно запровадити на сайті.

Завантажити E-NUM можна безкоштовно на смартфон чи планшет. Плата за використання сервісу не береться – всі функції безкоштовні.

Корисні особливості додатку

За допомогою додатку ви можете реєструватися в системі WebMoney Transfer, налаштовувати та відновлювати доступ до облікового запису. Також сервіс використовується для того, щоб підтверджувати будь-які платіжні операції у різних сервісах WebMoney: переказ та отримання грошей, оплата послуг та товарів в інтернеті.

Така авторизація користувача захищає ваші електронні гроші: їх не можна буде просто списати з рахунку без вашого підтвердження.

Ви можете захистити такі види операцій:

  • Переклад з одного гаманця на інший
  • Оплата рахунків за послуги та товари
  • Зміна ключів та місця їх зберігання

Також ви можете проводити додаткову авторизацію при вході на будь-які сервіси від WebMoney під час роботи з персональними даними: зміна пароля, зміна особистих даних, налаштування безпеки тощо.
Щоб встановити E-NUM, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія додатку, яка автоматично оновлюватиметься після інсталяції.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange