Subway Surfers

Subway Surfers – популярна мобільна гра, в якій вам потрібно керувати персонажем, що біжить по гілці метро. По дорозі потрібно збирати монети та інші бонуси, принагідно ухиляючись від перешкод.
Жанр гри називається “раннер” – від англійського “run”, бігти. Гравцю потрібно керувати графіті-художником, який тікає від поліцейського за те, що описав стіни. Шлях лежить через метро та лінію поїзда, де треба вчасно ухилятися від перешкод, збирати бонуси та не потрапити поліцейському.

Завантажити Subway Surfers можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги мобільного раннера Subway Surfers

Барвиста графіка

В актуальній версії гри розробники зробили красиву HD-графіку, яка тішить око. Сама гра випускається з 2013 року, і за цей час зазнала безліч оновлень. Наприклад, зображення оптимізовано під Retina-дисплеї. Це означає, що на вашому iPhone або iPad картинка буде чиста і насичена.

Цікавий геймплей

На перший погляд здається, що гра нудна: ну біжиш ти прямо, і що в цьому цікавого? Для покращення геймплею розробники вигадали різні бонуси, які прискорюють проходження рівнів і робить процес цікавішим.

Спробуйте завантажити Subway Surfers, і переконайтеся самі як гру – вона дійсно затягує. По дорозі можна зловити бонус на ховерборд – це такий сноуборд, який дозволяє в кілька разів прискорюватися і швидше уникати переслідування поліцейського.

Також можна використовувати реактивний ранець із фарбами, який також дає можливість переміщатися у кілька разів швидше.

Коли назустріч їде поїзд, обов’язково застрибуйте на нього. Якщо ж зіткнутися з вагоном, то персонаж падає та сповільнюється – такого допускати не можна!

Гра безкоштовна, але деякі речі можна купувати за реальні гроші. Але їх не обов’язково витрачати, ви можете просто збирати ігрові монети, щоби за них купувати потрібні предмети для вашого персонажа.

Проведіть свого персонажа через перешкоди, уникаючи пасток. Виконуйте місії та проходьте випробування. Вибирайте міста та персонажів, щоб урізноманітнити геймплей, і ця гра стане вашим супутником у будь-який момент, коли потрібно скоротати час.
Щоб встановити Subway Surfers з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційна актуальна версія, яка автоматично оновлюється після інсталяції.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange