Spotify

Spotify – мобільний додаток для онлайн-прослуховування музики. Додаток підбере музику, яка вам точно сподобається – просто спробуйте створити свій перший плейлист. На основі історії прослуховувань треків система буде пропонувати композиції, які сподобаються слухачеві.
Для цього у додатку використовується штучний інтелект: він запам’ятовує, що користувач слухає найчастіше, а потім створює добірку та рекомендує її для прослуховування.

Завантажити Spotify можна безкоштовно. Базові функції також не вимагають оплати, але є розширені тарифні пакети з додатковими опціями, які можна придбати за бажанням.

Переваги додатку Spotify

Знаходьте улюблені треки та відкривайте нові

Тут можна слухати пісні та композиції від різних виконавців. Вибирайте свій улюблений жанр, а потім насолоджуйтесь музикою.

Персональні плейлисти

Створюйте свої збірки пісень, якими можна поділитися з іншими людьми. Під різний настрій можна створити свій плейлист – це зручно, і робиться в пару кліків. Тим більше, що нові треки знаходити не проблема: система їх самостійно рекомендує вам.

Встановити Spotify можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Слухайте треки без доступу до Інтернету

Ця функція доступна тільки в платному тарифі, але це варте того. Ви зможете завантажувати свої плейлисти в дорогу, де зв’язку не буде. Улюблена музика поряд, де б ви не знаходилися.

Нові виконавці

Окрім відомих виконавців, тут можна почути треки висхідних зірок. Стати першим, хто дізнається про потрясний трек і поділіться їм з друзями! Рідкісні композиції та альбоми без реклами — все це доступне у платному тарифі додатку.

Поліпшена якість звучання

У платному пакеті на вас чекає ще більше задоволення від улюблених треків. Вся справа в тому, що тут буде доступна покращена якість звучання. А якщо під рукою улюблені навушники – гарний настрій забезпечений!

Плейлисти, створені для користувача

Крім випадкових рекомендацій пісень та композицій, які вам можуть сподобатися, програма створює плейлисти спеціально для вас. Вони складаються на певну тему (наприклад, під енергійний настрій) і пропонуються для прослуховування. Часто у цих плейлистах будуть знахідки, якими не захочеться ділитися ні з ким!
Щоб завантажити Spotify безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange