Wish

Wish – за електронною торгівлею майбутнє. Дедалі більше товарів продається через Інтернет, і більше людей роблять покупки, не виходячи з дому чи перебуваючи у дорозі.
Скептики скажуть: в Інтернеті складно купувати речі та взуття, оскільки вони по-різному можуть сидіти на різних людях. Частково, вони мають рацію. Але з іншого боку, машинне навчання та технології доповненої реальності поступово впроваджуються у повсякденне життя брендів.

У магазинів є власні методи зняття мірок та консультанти, які допомагають вибрати правильний розмір. Справа за малим: вибрати найзручніший спосіб онлайн-покупок.

Купівля одягу та взуття через додаток Wish

Новий інтернет-магазин з назвою «Wish» (перекладається з англійської як «бажання»), який використовують понад 300 мільйонів осіб, зручний у використанні для простого покупця.

Основні переваги:

  • Ціни нижчі, ніж у звичайних магазинах. Справа в тому, що цей магазин безпосередньо пов’язує покупців та виробників одягу, що значно знижує витрати на логістику та націнку. Як результат, кінцевий покупець економить до 30-40% на новому одязі чи взутті.
  • Якісні товари із Китаю. І знову поспішаємо засмутити скептиків: Китай це не означає погано. Справа в тому, на яких фабриках виробляються товари. Фахівці інтернет-магазину Wish працюють над тим, щоб в асортименті магазину були лише стильні, а головне якісні речі.
  • В наявності різні категорії товарів: від дитячого одягу до електроніки.

Цікава та корисна функція – списки речей. Ви складаєте добірку, що вам цікаво, а потім просто очікуєте повідомлення про зниження ціни. Це зручно, тому що дозволяє заощаджувати значні суми на більших обсягах покупок.
Оновити або завантажити Wish c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange