Palianytsia App

“Palianytsia App” – це мобільний додаток, за допомогою якого ви зможете покращити свою розмовну українську мову. Зараз чимало людей переходить на українську мову не лише у державних установах та навчальних закладах, а й у повсякденному житті.
Ви тільки вирішили перейти на українську, але ще відчуваєте складність у спілкуванні? Хочете виправити це і бути впевненим у тому, що використовуєте слова та фразеологізми доречно? Рекомендуємо встановити додаток “Palianytsia App”. Завантажити його можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android чи iOS.

Переваги застосунку “Palianytsia App”

Три інструменти в одному додатку

Розробники застосунку досить ретельно підійшли до свого завдання. Вони не просто створили сервіс, в якому можна перекладати слова українською, а й додали туди лексичну пошукову систему, а також словник синонімів.

З їхньою допомогою ви зможете грамотно побудувати речення, точніше перефразувати свою думку і дізнатись, в якому сенсі використовується конкретне слово. Якщо ви вирішите завантажити застосунок “Palianytsia App”, то отримайте багатофункціональний сервіс на своєму пристрої.

Чим “Palianytsia App” відрізняється від звичайного перекладача?

Коли ви вводите необхідну у перекладачі фразу, він перекладає її, дослівно. Застосунок “Palianytsia App” створений трохи з іншою метою. У ньому справді можна перекладати слова, фрази та навіть цілі тексти. Але головна мета – пояснити користувачеві, чи можна сказати саме так. Як це правильно сказати.

За словами розробників, основне завдання проекту навчити користувачів грамотної лексики. Ви можете встановити “Palianytsia App” на телефон та переконатися у цьому самостійно.

Особливості додатку “Palianytsia App”

Основною з найголовніших особливостей застосунку є те, що він повністю безкоштовний для мешканців України. Розробники кажуть, що це питання формування нації, тож вони не хочуть монетизувати проект тут.

У планах розробників додати ще одну мову для вивчення. Це може бути англійська або іспанська.

У додатку “Palianytsia App” зібрано понад 5 мільйонів статей із найкращих українських джерел. Коли ви шукатимете якесь слово чи фразу, ви отримаєте її переклад, а й ознайомитеся з прикладом її використання у різних ситуаціях.

Також, вам варто знати, що крім програми, “Palianytsia App” має і свій інтернет-ресурс. Тобто, щоб користуватися сервісом можна завантажити програму, або знайти веб-додаток.
Хочете завантажити “Palianytsia App” з офіційного джерела App Store чи Play Market? Клацніть по потрібній кнопці нижче.

App Store   Google Play Market

Вам  може cподобатися :

Secured By miniOrange