Enter Exim

Enter Exim – це банк, який знаходиться на вашому мобільному пристрої. Сплачуйте за послуги, перевіряйте свої рахунки не виходячи з дому. Користуйтеся послугами банкінгу скрізь, де є інтернет.
Для того щоб зареєструватися, вам лише потрібно вказати номер вашої карти і пройти смс – верифікацію. Ви можете увійти до додотку Enter Exim з будь-якого мобільного пристрою під керуванням операційної системи Android або iOS.

Переваги банкінгу Enter Exim

Функціональність

Enter Exim відрізняється від інших інтернет-банкінгів високою функціональністю та зручністю. Вам буде надано меню, де ви отримаєте доступ до всіх функцій. Серед них є:

  • Платежі та перекази
  • Курси валют
  • Банкомати та відділення
  • Історія ваших витрат
  • Інформація про розташування відділень та банкоматів
  • Аналіз витрат за категоріями

Також, у додатку ви зможете здійснювати перекази особистих коштів, отримувати повідомлення щодо операцій з вашою карткою, переглядати залишки на ваших рахунках та багато іншого. Спробуйте це дуже зручно!

Безпека

Головне завдання розробників – убезпечити дані своїх клієнтів. Enter Exim впоралися із цим завданням на 100%. Для цього вони створили багато досить крутих фішок.

Насамперед це ваш особистий пароль до електронного кабінету. Він має складатися мінімум із семи символів, що значно зменшує ризик злому. Також, у додатку є функція “оповіщення про операції”. Завдяки їй, вам надходитиме запит на зняття коштів з картки.

Обмін документами безпосередньо відбуватиметься між банком та клієнтом. Це означає, що ваші дані не розголошуватимуться третім особам, а потраплять відразу до системи банку.

У разі втрати карти або спроби злому ви завжди зможете звернутися на гарячу лінію, з проханням заблокувати або перевипустити вашу картку.

Актуальність

Мобільний банк це не тільки зручно, але ще й сучасно. Система enter exim дозволяє вам користуватися своєю карткою безконтактно, що у багатьох випадках заощаджуватиме ваш час та нерви.

Тепер, якщо ви забули карту будинку, у вас завжди буде можливість розплатитися нею за допомогою мобільного телефону.

Якщо у вас виникнуть питання чи проблеми пов’язані з вашою карткою, ви завжди зможете звернутися до контакт-центру банку, де вам обов’язково допоможуть у будь-який час доби.
Завантажити додаток Enter Exim ви можете прямо зараз, перейшовши на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange