Google Мій бізнес

Google Мій бізнес — мобільний додаток, в якому можна налаштувати відображення вашої компанії в пошуковій видачі Google як за брендовим запитом, так і за категоріями.
Створіть профіль, щоб потенційні клієнти довідалися про ваше існування: додайте актуальний опис та контактні дані. Розкажіть про себе більше, щоб зацікавити їх.

Завантажити Google Мій бізнес можна безкоштовно на мобільні пристрої під керуванням операційна система Android та iOS.

Переваги додатку Google Мій бізнес

Безкоштовна реклама бізнесу в Google

Наприклад, компанія займається продажем кольорів. Потенційний клієнт використовує пошуковий рядок Google, щоб знайти магазини у своєму місті. Якщо у вас є картка профілю в цьому сервісі, то пошукова система покаже людині вашу адресу та контактні дані. Якщо ж профілю немає, знайти інформацію про ваш магазин буде не так просто.

Спілкування з клієнтами

Тут немає чату для прямої комунікації, але є форма відгуків, у якій люди залишають відгуки чи претензії. Ви завжди зможете відповісти на будь-які питання, і ваша відповідь залишається видно для інших відвідувачів профілю.

А у вкладці «Клієнти» можна переглянути список ваших передплатників — поточних та потенційних клієнтів.

Для просування вашої компанії на локальному рівні рекомендуємо встановити Google Мій бізнес – це допоможе не втрачати потенційних клієнтів у результатах пошукової видачі.

Розповідайте більше про свій бізнес

Завантажуйте фотографії, встановлюйте час роботи та показуйте свій асортимент – все це можна зробити в одному місці. Також тут можна створювати спеціальні пропозиції: кожен користувач, який зайде на ваш обліковий запис, може ознайомитися з поточними акціями або знижками.

Редагування профілю та керування інформацією

При заході в програму на головному екрані ви побачите статистику взаємодії користувачів з вашим профілем. Також система відправляє повідомлення в реальному часі, коли потенційний клієнт взаємодіє з обліковим записом: залишає відгук, наприклад. Таким чином ви можете швидко відповісти на повідомлення та подякувати за відгук чи дати конструктивну відповідь на претензію.

Якщо у вас є кілька філій, керувати ними можна в одному місці. Це зручно, тому що навіть не потрібно перемикатися між обліковими записами.
Завантажити Google Мій бізнес можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store. Перейдіть за посиланням нижче і встановлюйте програму на ваш пристрій.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange