Клавіатура Microsoft SwiftKey

Клавіатура Microsoft SwiftKey – це мобільний додаток, який замінює основну клавіатуру на вашому смартфоні. Особливість цієї клавіатури в тому, що вона підлаштовується під ваш стиль листа і допомагає швидше набирати текст.
Вона буде персоналізованою клавіатурою: запам’ятає основні слова та вирази і пропонуватиме їх під час набору тексту. Також можна додати смайли та емоджі, якими ви користуєтеся найчастіше.

Завантажити клавіатуру Microsoft SwiftKey можна безкоштовно на мобільні пристрої з iOS чи Android.

Переваги додатку Microsoft SwiftKey

Адаптивність

Клавіатура постійно налаштовується під ваш стиль листа. Все це реально завдяки системі штучного інтелекту, яка відстежує слова, що часто вживаються, і фрази. Також вона запам’ятовує улюблені емоджі, щоб ви могли відправити їх в один клік.

Кастомізація

Також ви можете вибрати безкоштовні теми та оформлення, щоб надати унікального вигляду своїй клавіатурі. Налаштовуйте її зовнішній вигляд на свій смак – розробники подбали про можливості кастомізації.

Вибрати можна більш ніж зі 100 яскравих тем. Як фон є можливість вибрати фотографію з вашої галереї. Розмір та макет клавіатури також налаштовується індивідуально.

Корисні підказки

Чи багато спілкуєтеся за допомогою тексту? Тоді рекомендуємо завантажити клавіатуру Microsoft SwiftKey: вона допомагає швидко набирати текст, а також дає підказки, які дають можливість грамотно складати пропозиції і доносити думки до співрозмовника.

Два варіанти набору тексту

Ви можете просто ковзати пальцем по клавіатурі або ж натискати на кожну окрему букву. Робіть так, як вам зручно – додаток працює відразу в двох режимах. Додатково працює емоджі-клавіатура. Вона також запам’ятовує, які смайли та емоджі ви використовуєте найчастіше, а потім пропонує використовувати їх під час розмови у чаті.

Крім смайлів можна ще відправляти стікери та GIF-файли, щоб наочніше виражати емоції в тексті.

Перевірка правопису

Правопис перевіряється автоматично, штучний інтелект передбачає те, що хочете набрати, і пропонує вставити потрібне слово. Одночасно підтримує до 5 мов, між якими можна перемикатися на один клік. Загальна кількість доступних мов – близько 400 штук.
Щоб завантажити Microsoft SwiftKey безкоштовно з офіційного джерела Play market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange