Nova Launcher

Nova Launcher – це додаток для мобільних пристроїв з операційною системою Android. Вона допомагає вам змінити вигляд робочого столу. По суті це графічна оболонка. Є однією з найпопулярніших у класі.
Завдяки різним функціям ви можете налаштувати різні елементи робочого столу: меню додатків, шпалери, іконки, зовнішній вигляд анімації.

Основні функції Nova Launcher

Ви можете змінити:

  • Іконки папок та додатків
  • Сітку робочого столу, по якій розташовуються іконки
  • Анімації при перегортанні та прокручуванні екрана
  • Шрифт та його розмір

Віджети та додаткові екрани

Завантажити Nova Launcher потрібно для того, щоб якісно персоналізувати ваш пристрій. Тому що можливість змінювати вигляд робочих столів та меню – це те, за що користувачі люблять смартфони на Андроїд.

Встановлення та налаштування

Після того, як ви завантажили програму, її потрібно налаштувати. Зайдіть у розділ “Налаштування” на смартфоні. Знайдіть пункт «Програми та сповіщення», а в ньому сам лаунчер. Натисніть на нього та дайте доступ до всього, що вказано: від розташування до зміни системних налаштувань.

При першому запуску ви робите утиліту за замовчуванням оболонкою. Усі зміни, які ви вносите, можна зберігати в окремому файлі. Після перепрошивки смартфона, з цього файлу можна відновити зовнішній вигляд робочих столів та меню.

Ця функція позбавляє необхідності повторного налаштування з нуля.

Основні налаштування

Щоб розпочати налаштування, натисніть іконку програми. Після цього з’явиться контекстне меню, в якому ви отримуєте доступ до всіх функцій.

Щоб створити папку, потрібно перетягнути іконку однієї програми на іншу. Після цього можна налаштувати орієнтацію екрана: вертикальну чи горизонтальну.

Якщо на пристрої є сітка для розміщення іконок програм, то за допомогою лончера її можна прибрати. Вам потрібно встановити Nova Launcher і після цього ви зможете розміщувати іконки та віджети у довільному порядку.

Ще одна цікава функція – відключення написів. Якщо у вас є програма з довгою назвою, то, напевно, цей хвостик неакуратно звисає. Ви можете прибрати його, вимкнувши написи.

Блокування робочого столу

Робочий стіл можна заблокувати. Ця функція запобігає запуску програм та доступу до них. Якщо ви використовуєте інтернет-банкінг, а також інші програми, в яких використовуються ваші особисті дані, ця функція мастхев для використання.

Прискорення роботи

Цікавий факт. Після встановлення лаунчера пристрій починає працювати швидше. Здавалося б: воно займає місце в оперативній пам’яті, оскільки воно може прискорювати роботу програм?

Оновлення

Розробники щотижня випускають оновлення, які усувають помилки та оптимізують роботу на різних моделях смартфонів.

Системні вимоги

На смартфоні або планшеті повинна стояти операційна система Андроїд від версії 6.0 та новішої.
Завантажити Nova Launcher безкоштовно можна за посиланням нижче. Установка займає 30-60 секунд разом із завантаженням APK-файлу.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange