SimCity BuildIt

SimCity BuildIt – це мобільна версія популярного симулятора, в якому вам належить виконувати обов’язки мера міста. Вигадуйте, проектуйте і будуйте свій мегаполіс так, як захочеться. Жодних рамок: все у ваших руках!
Місто буде ставати більше, і від ваших дій залежить те, яким воно буде надалі. Пам’ятайте, що ключ до розвитку – щастя мешканців. Якщо ви задовольнятимете їхні потреби, місто розвиватиметься, залучатиме туристів та гроші на подальший розвиток.

Завантажити SimCity BuildIt можна на смартфони та планшети під керуванням операційної системи iOS/Android.

Особливості симулятора SimCity BuildIt

Забудова міста

Вигадуйте різні об’єкти інфраструктури і втілюйте їх у життя. Хмарочоси, парки, мости, торгові центри та інші будівлі можна побудувати що завгодно. Головне, будувати та розміщувати будинки так, щоб вони приносили податки місту.

Управління містом

Гравець має вирішити питання з трафіком, прибиранням сміття, наданням послуг для населення та інші, життєво необхідні для міста питання. Наприклад, треба буде будувати широкі проспекти, щоб не було заторів, людям вистачало місця для піших прогулянок, а в центрі були лише трамваї, без автомобілів.

Встановити SimCity BuildIt можна безкоштовно. Відразу після встановлення вам доведеться вирішити питання: з чого розпочати будівництво міста? І тут все залежить від вас: це може бути визначна пам’ятка або просто великий хмарочос для заробітку грошей.

Нема обмежень

Бажаєте побудувати квартали для життя та роботи городян у токійському стилі? А може, до вподоби англійська стриманість? Не має значення: створюйте архітектуру так, як заманеться! З проходженням рівнів, відкриватимуться пам’ятки: Ейфелева вежа, наприклад.

Також ви можете прикрасити місто морями, річками та піщаними пляжами. Робіть все, щоб це було красиво та зручно для мешканців.

Бої з іншими мерами

У симуляторі є клубні війни. Можна знаходити союзників з-поміж інших мерів, а потім нападати на певні міста. Але це не просто війна, ні. Як катастрофа можна використовувати гігантську рослину, величезну диско-кулю або інші незвичайні предмети.

Але будьте готові до того, що на вас теж нападатимуть, тому варто заздалегідь подбати про безпеку.
Щоб завантажити SimCity BuildIt з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange