Minecraft

Minecraft – це гра в жанрі “пісочниця”. Це великий відкритий світ, де гравцеві потрібно виживати, створюючи знаряддя праці та захисту, хати та цілі поселення. Спочатку вона була доступна тільки на ПК, але тепер ви можете скуштувати її на мобільному пристрої.Основна мета – створення та виживання

У цьому вся суть гри. Ви потрапляєте у світ, де у вас нічого немає. Це може бути верхівка засніженої гори, острів посеред океану чи джунглі. Спочатку все здається звичайним та нормальним.

Але потім з’являються вони – монстри. Всього через 15 хвилин гри, сонце починає йти на захід сонця. І тепер настав час оборонятися.

Завантажити Майнкрафт для Android можна на цьому сайті. Для цього перейдіть за посиланням під статтею.

Дослідження світу Minecraft

У грі є кілька серверів, і на кожному з них вирує своє життя. На одному може постійно світити сонце, це зручно, якщо ви створюєте великі міста з іншими гравцями. До речі, тільки на таких серверах і з’являються великі споруди, як футбольні стадіони чи величезні статуї.

Щоб вибрати сервер, на якому вам зручно грати, потрібно просто спробувати кілька днів вижити на кожному з них.

Один у полі теж воїн

Можна ходити одному, але тоді ви розвиватиметеся повільніше. Потрібно створити собі зброю та зброю, облаштувати хатину та вирушити на дослідження найближчих печер. У них ви будете боротися з мобами і знаходити цінні ресурси для виживання.

Але краще грати командою

Коли ви боретеся з іншими гравцями, командні цілі виконуються швидше. Разом ви легше переживете напад монстрів і швидше вивчите темну печеру.

А якщо ви не заходили на сервер кілька днів, то, повернувшись, побачите, як без ваших зусиль розрослося поселення.

Чому в неї варто грати?

Ми рекомендуємо завантажити Minecraft на Андроїд, тому що ця гра розвиває вашу творчість та самостійність. Можна створити цілий світ, і він буде таким, як ви його уявляєте.

Багато людей не зможуть створити 3D-будинок у спеціальній програмі. Але в цій грі без професійних знань ви можете побудувати будинок своєї мрії. Матеріали відрізняються не тільки візуально: якщо будівля кам’яна, то ви вбережете її від пожежі, наприклад.

Це одна з найпрогресивніших і захоплюючих ігор для смартфона. Вона не закінчується, це як ваше друге, реальне життя.
Завантажити Minecraft з офіційного джерела Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange