8 Ball Pool

8 Ball Pool – мобільна гра для любителів більярду. Саме ця програма визнана найкращою у світі серед мобільного більярду. Тому якщо ви фанат цієї гри – починайте грати прямо зараз!Режими гри

Грати можна як віч-на-віч, так і в турнірах на вісім гравців. Тренуйтеся, відточуйте навички та грайте з людьми по всьому світу.

Ще не впевнені, що зможете грати із реальними людьми? Для вас підготували тренувальний режим: тут можна вдосконалити ваші навички, дізнатися більше про більярд та його ключові моменти.

Завантажити 8 Ball Pool можна безкоштовно на мобільні пристрої: смартфон або планшет. Гра встановлюється як на iOS, так і Android.

Як почати грати?

Після встановлення зайдіть у програму. Вам запропонують пройти реєстрацію або увійти в гру як гість. Рекомендуємо відразу ж зареєструватися в програмі за допомогою Google або Facebook.

За реєстрацію дають подарунок – 1000 монет, а також можливість брати участь у щоденних розіграшах.

Навіщо потрібні монети?

Це ігрова валюта, яка потрібна для покупки предметів усередині програми. Наприклад, за неї можна купити більш зручний кий.

Рекомендуємо встановити 8 Ball Pool, якщо ви любите більярд, але не завжди є можливість пограти на цьому столі.

Турніри

Є чотири види турнірів. У першому можна взяти участь одразу після реєстрації. А ось для більш просунутих вам знадобиться накопичити ігрові гроші, а також набратися досвіду. Саме турніри — особливість цієї гри, тому що вони добре підігрівають азарт і викликають бажання грати далі.

Досвід важливий, тому що у складних турнірах є низка правил, які не можна порушувати. Тому краще набирайтеся досвіду з легшими супротивниками.

Грайте із друзями

Увійдіть через свій обліковий запис у Facebook, і можна буде надіслати запрошення на гру вашим друзям. Викликайте друзів у будь-який час, щоб поборотися з ними у чесному поєдинку.

Ставайте краще з кожним матчем

У грі є система рівнів. Ви переходите на більш високий рівень, коли виграєте матчі та заробляєте нагороди. Доводьте свою майстерність практично!

Важливо: якість гри не залежить від донату. У грі працює холодний розрахунок: тільки від вашого вибору та навичок гри залежить результат матчу.
Завантажити 8 Ball Pool можна безкоштовно з Play Market або App Store: для цього перейдіть за посиланням нижче. Щоб грати, вам знадобиться стабільне підключення до Інтернету.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange