Lost Region

Lost Region – гра у стилі виживання від одеської студії Farom. Відкритий світ, безліч локацій, битви, будівництво та ресурси — максимальна схожість із реальним світом. Гра перенесе вас у напівзруйнований світ після техногенної катастрофи.Сюжет Lost Region

Персонаж має задовольняти природні потреби: їжа, вода, сон, житло. Все це можна здобути у великих містах, але досвідчені гравці вирушають назустріч пригодам самостійно.

На початку складно: немає їжі, а вже потрібно вибирати місце для будівництва бази, щоб приносити туди предмети. Чи готові виживати в зараженому світі?

Як краще грати: поодинці чи з командою?

Можна приєднатися до існуючої фракції чи створити свою. Виживати поодинці важко: проти вас буде природа, обставини та інші гравці. Основна боротьба ведеться за ресурси, тому простіше протистояти іншим людям із командою.

Відкритий світ на 64 квадратні кілометри

Він створений реалістично: розробники приділили увагу не лише створенню якісної графіки, а й дрібниці. Будинки, вивіски, природа, одяг та інші предмети – все це деталізовано.

Можна зайти в будь-яку будівлю, обстежити її та забрати собі знайдені предмети. Тепер основне завдання – донести їх до вашої бази, не вплутуючись у сутички з іншими гравцями.

Бойова система

Вона більше підходить для того, щоб битися із засідки чи відволікати супротивника. Можна кинути камінь в один бік, і поки ворог відвернеться, піти в інший бік.

Тимчасові табори для зберігання видобутку

Якщо граєте самостійно, знадобиться невелике укриття, куди можна приносити знайдені предмети та відновлювати сили. Якщо у вас є команда, то вже знадобиться велика база.

Насамперед це гра на виживання

А це означає, що вам потрібно їсти, спати і навіть перев’язувати рани. У лісі можна розвести багаття, поставити намет для ночівлі, убити дикого звіра та обсмажити його м’ясо, щоб повечеряти.

Так як це екшен від третьої особи, то ви поринає в атмосферу виживання і забуваєте на деякий час про реальний світ. Це свідчить, що розробникам гра вдалася. А постійні оновлення роблять її приємнішими: баги видаляються, нові фішки додаються.
Кланам приділяється велика увага: люди збираються полювати, будувати бази, а також нападати на інших гравців. Спробуйте почати грати прямо зараз – переходьте за посиланням та встановлюйте гру на комп’ютер.
Lost Region
Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange