Generation Zero

Generation Zero – гра у жанрі виживання. Це основне завдання вашого персонажа: виживати та боротися з роботами. Повернувшись після вихідних на рідну землю, він застає зруйновані поселення, порожні будинки та злісні роботи, які контролюють усі навколо.Ключові особливості Generation Zero

Графіка

Вона повністю занурює в атмосферу 1989 року. Навколо лісу, затоки з прозорою водою, затишні та гарні будинки, а також автомобілі того часу. Додає реальності в атмосферу фонова музика та предмети вжитку, які гравець бачить на екрані.

Сюжет

Ваш персонаж вирушає обшукувати порожні будинки, щоб знайти причину втечі людей. Заходячи в кожен будинок він бачить, що люди залишали їх поспіхом: на підлозі розкидані речі, на столах та в холодильниках лежить їжа, включені телевізори та радіо.

Значну частину часу потрібно шукати різні зачіпки, які дозволять з’ясувати правду про подію. Потрібно шукати інших людей, що вижили, документи, предмети для життя і т.д. Ваші пошуки постійно перериватимуть роботи, які атакують дуже затято і від них складно відбитися.

Це не проста прогулянка із веселими перестрілками. Тут потрібно багато аналізувати, збирати факти та докази, а у перерві боротися з роботами.

Патронів постійно не вистачає

Потрібно обшукувати порожні будинки, грабувати магазини та спускатись у підвали, щоб знайти спорядження. Ці заняття забирають багато часу. Але коли знаходиш ті ж самі набої, радієш їм: їх постійно не вистачає, а роботи завжди нападають раптово.

Роботи

У грі шість основних типів роботів: від невеликих роботизованих кліщів до величезного «танку», вагою понад дві тонни.

Вони різні особливості поведінки: хтось стріляє на відстані з кулемета, а хтось нахабно підходить прямо до персонажа.

Деякі роботи високих рівнів майже невразливі. Тому вам потрібно поєднуватися з іншими гравцями, щоб протистояти їм. Важливо правильно використовувати ландшафт і особливі вміння персонажів – навичка зламувати систему роботів, наприклад.

Якщо вам подобається спокійне проходження та дослідження, то ви можете цим займатися. У Generation Zero можна досліджувати архіпелаг, вивчати локації та знаходити цікаві факти про минуле островів.
Подорожувати доведеться на ногах – у грі немає транспорту. Але добре, що між вже відкритими локаціями можна пересуватися на кліку мишки.

Завантажити Generation Zero можна з офіційного сайту за посиланням нижче.
Generation Zero
Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange