Герої: Легенда Енроса

Герої: Легенда Енроса це розрахована на багато користувачів браузерна онлайн RPG від розробників з компанії Esprit Games. По суті, це продовження легендарної гри «Герої меча та магії». Гра створена у жанрі стратегії, але при цьому містить PvP-бої та сучасну бойову систему.Сюжет гри Герої: Легенда Енроса

Протягом усієї гри ваш герой бореться зі зневірами Темряви. Щоб досягти фінальної битви, потрібно пройти подорож через сім королівств. Гра відбувається на тактичних картах, де ви можете продумати кожен крок. Поле поділено на клітини, якими переміщається ваш загін. Щоб пройти місію, потрібно знищити всіх супротивників тут все за класикою.

Найманці

Ви керуєте головним героєм, який має свою армію найманців. Вони – це особисті помічники, у яких так само гойдаються навички та вміння. Кожен з них має унікальний талант, який допомагає вам у бою.

Монстри

Щоб перемогти монстрів, потрібні злагоджені дії найманців. У деяких місіях вони дуже ускладнюють життя, тож пройти з першого разу виходить не у всіх гравців. Крім того, вам також допоможе різноманітність армії. Чим більше навичок – тим легше проходити квести.

Замок

Щоб додатково зміцнити бойову міць, вам доведеться відбудувати свій замок. Він також використовується для дослідження навичок та отримання ресурсів.

А що наприкінці гри Легенда Енроса?

Після закінчення сюжетної лінії, стануть доступні мультиплеєрні битви:

  1. Бої на арені.
  2. Бої між кланами.
  3. Масові облоги.

Щоб виграти таку битву, потрібно:

  • Підготувати спорядження
  • Збільшити та покращити характеристики ваших найманців
  • Виробити за сюжетну лінію свою тактику ведення бою

А головне, пам’ятайте: тепер ви постійно граєте з реальними людьми, які розумніші за штучний інтелект.
Перейдіть за посиланням нижче, щоб зареєструвати обліковий запис у грі «Герої: Легенда Енроса».

Герои: Легенда Энроса

Вам також може сподобатись інші ігри від Esprit Games:

Secured By miniOrange