CCleaner

Встановіть популярну утиліту CCleaner, яка очищує пам’ять та оптимізує роботу мобільної системи. Вона видаляє зайві файли, які навантажують смартфон і відстежує загальний стан пристрою. Завантажити CCleaner можна для смартфона на ОС Android та комп’ютераОсновні функції CCleaner

  • Оптимізація та видалення файлів. CCleaner визначає та видаляє зайві файли, які не потрібні для системи. Очищає кеш браузера, встановлених програм, завантажень і т.д.
  • Збільшення місця у внутрішній пам’яті пристрою. Ви можете видалити небажані додатки за кілька кліків. Залишкові файли після встановлення або видалення додатки видаляються автоматично при кожному запуску очищення. Після очищення збільшується вільне місце у внутрішній пам’яті, а також на картах microSD.
  • Аналіз. Подивіться, які застосунки найбільше впливають на роботу смартфона. Ви побачите, яке з них використовує велику кількість трафіку, та зможете обмежити його роботу.
  • Стан системи. Подивіться, який заряд залишився у акумулятора, яке навантаження зараз у процесора, і скільки залишилося місця в оперативній пам’яті для запуску застосунків. Особливо ця функція є важливою для власників старих смартфонів.

Ми перерахували основні функції, які використовує кожен користувач, який завантажив CCleaner. Ви маєте до них швидкий доступ: інтерфейс простий та зручний.

Новинки

Нещодавно розробники додали ще кілька корисних функцій — прискорення роботи та статистика додатків.

Прискорення роботи — це функція, яка зупиняє всі активні додатки за один клік. Додаткова функція «Гібернація» заморожує додатку, які працюють у фоновому режимі.

У розділі «Статистика застосунків» ви побачите, як окремі додатки впливають на ефективність смартфону.
Оновити або завантажити CCleaner безкоштовно можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange