Todoist: список справ, завдання та нагадування

«Todoist: список справ, завдання та нагадування» — мобільний додаток, за допомогою якого 25 мільйонів людей планують свої справи та спільно працюють над проектами. Цей інструмент використовується для того, щоб складати список справ, контролювати їх виконання, а також завжди пам’ятати про майбутні події.Чим корисний додаток?

Плануйте свої справи

Тут можна зручно записувати справи, які потрібно зробити. Вказуйте термін виконання та деталі завдання, щоб завжди пам’ятати, що потрібно зробити. Програма допомагає дотримуватися дедлайнів: ви отримуватимете нагадування про терміни виконання, тому точно не пропустите важливе завдання.

Розвивайте корисні звички

Можна скачати «Todoist: список справ, завдання та нагадування», щоб виробити в собі корисні звички, наприклад — «тренування в басейні щоп’ятниці». Стійку звичку вдасться виробити за допомогою термінів виконання, що повторюються.

Розставляйте пріоритети

Всім завданням можна визначити рівень важливості. Для цього використовуйте пріоритети – так ви завжди бачитимете, що вимагає вашої уваги прямо зараз. За допомогою пріоритетів легше контролювати справи: ви завжди знаєте, що і в якій послідовності потрібно робити.

Особливості застосунку

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Додайте додаток свої сервіси, якими ви користуєтеся у роботі:

Таким чином, планувати справи буде ще зручніше: інтеграція допомагає зібрати в одному місці всю інформацію про майбутні зустрічі, завдання та обов’язки.

Спільна робота

Працюйте над проектами разом із іншими людьми. Складайте список завдань і призначайте відповідальних – так ви завжди бачитимете, які люди відповідальні за те чи інше завдання.

Завантажити «Todoist: список справ, завдання та нагадування» можна безкоштовно. Використання програми також не вимагає грошей, але ви можете купити преміум-підписку та розблокувати частину додаткових функцій. Вони автоматизують вашу роботу, щоб ви точно завжди пам’ятали про всі завдання.

Синхронізація з іншими платформами

Таск-менеджер синхронізується з ПК та іншими платформами, тому ви завжди маєте доступ до своїх завдань. Це зручно, якщо в роботі ви користуєтесь комп’ютером, і мобільним пристроєм.
Щоб встановити «Todoist: список справ, завдання та нагадування», завантажте його з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange