Microsoft Bing Search

Microsoft Bing Search – мобільна пошукова система, яка допомагає за лічені секунди знаходити інформацію в інтернеті. Можна ввести запит текстом або вимовити голосом, вибирайте, як буде зручніше.
Прощайте, нудні пошукові сторінки! Щодня на головному екрані програми оновлюється заставка. Це привносить новий та приємний досвід використання пошукової системи, який ви більше ніде не зможете випробувати.

А ще, в цьому додатку можна виграти нагороди та бонуси від великих торгових мереж лише за те, що ви часто шукайте інформацію! Заробляйте бали та обмінюйте їх на бонусні картки від Xbox, Target, Walmart та інших торгових мереж. Особливо це актуально для людей, які живуть у США.

Завантажити Microsoft Bing Search можна на смартфон або планшет під керуванням Android або iOS.

Особливості застосунку Microsoft Bing Search

Зручна стрічка пошукової видачі

Як ви звикли отримувати інформацію із пошукових мереж? Введіть запит, а у відповідь кілька посилань з назвою сайту і коротким описом. Щоб отримати детальну відповідь на запитання, потрібно заходити безпосередньо на сайті.

У Майкросфоті змінили цю концепцію. Тепер, коли ви вводите запит, система відразу дає відповідь на задане запитання. Цікаві відповіді та корисна інформація в один клік – такий принцип роботи цієї пошукової системи.

Тільки для такого нового досвіду варто встановити Microsoft Bing Search!

Подивіться, що ви шукаєте

Результати пошукових запитів доступні у форматі відео та картинок. Якщо вам потрібно знайти певне місце, система зрозуміє це, і покаже відразу зображення, а не текстову інформацію.

Цікаві новини та події поряд з вами

Будьте в курсі останніх новин та подій. Система автоматично виводить на головний екран інформацію, яка буде вам цікава. Для підбору новин та посилань використовується машинне навчання, яке запам’ятовує уподобання користувача, а потім показує відповідний контент.

Вбудований сканер штрих-кодів

Ще одна особливість – сканер штрих-кодів, який допомагає заощаджувати гроші. Ви можете відсканувати якийсь товар на полиці у магазині, а потім подивитися, де його можна купити дешевше в інтернеті.
Щоб інсталювати Microsoft Bing Search на смартфон або планшет безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційне джерело, де розробники розміщують лише актуальну версію додатку, та постійно оновлюють її.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange