Google Завдання

Google Завдання — мобільний додаток, який грає роль менеджера завдань. Зовнішня особливість додатку — плоский матеріал дизайн. За рахунок цього інтерфейс виглядає мінімалістичним, а користуватися ним дуже зручно.
Мобільний таск-менеджер потрібен для того, щоб створювати списки особистих справ, контролювати їх виконання та завжди пам’ятати про всі завдання. Інструмент для керування завданнями допомагає тримати ваші справи під контролем.

Корисні функції та особливості Google Завдання

Створити та редагувати список справ можна як на комп’ютері, так і на смартфоні або планшеті. Завдяки синхронізації завдання з’являються одночасно на всіх пристроях, що використовуються.

Завантажити Google Завдання потрібно для того, щоби список справ був під рукою в будь-який час.

Синхронізація з Gmail та Google Календар

Перелік завдань з Календаря автоматично підтягується до цього додатку. Таким чином, в одному місці можна бачити всі завдання на певний проміжок часу.

Простий та зручний інтерфейс

Щоб створити завдання, потрібно натиснути “+”. До неї можна додати опис та час завершення. Якщо потрібно, увімкніть функцію повтору, щоб отримувати сповіщення заздалегідь.

Якщо ви вже користуєтеся веб-версією Календаря, рекомендуємо встановити Google Завдання – так буде зручніше відстежувати майбутні справи.

Створені завдання можна розділяти за категоріями, групувати за датою. Інших параметрів для сортування не передбачено.

Нотатки до завдань

Бажаєте, щоб список справ був детальнішим? Тоді створюйте нотатки до завдань. З їхньою допомогою можна додати важливий коментар. У міру виконання завдань, нотатки можна редагувати.

Нагадування

Встановіть термін виконання кожного завдання. Це допоможе контролювати ефективність їх виконання, а також не дасть забути про важливі справи. Завдання можна систематизувати за термінами чи пріоритетом. Якщо до вашого завдання підходить термін виконання, ви отримуєте повідомлення.

Завантажити Google Завдання варто, тому що це зручний інструмент для контролю особистої ефективності. Все просто і зручно: будь-яку дію можна зробити буквально в два-три кліки. За рахунок простого, не перевантаженого функціоналу користуватися додатком зручно.
Якщо до цього у вас був досвід роботи з таск-менеджерами, то ви відразу помітите, наскільки ця програма зрозуміліша та зручніша у використанні. Щоб завантажити Google Завдання з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange