Google Шпалери

Google Шпалери — мобільний додаток, в якому можна знайти та встановити на робочий стіл або екран блокування барвисті шпалери. Якщо у вашому телефоні використовується якась оболонка, наприклад MIUI від Xiaomi, то у вас є встановлений фірмовий додаток зі шпалерами і темами.
Але якщо ви хочете розширити вибір, а також використовувати зручніші функції, рекомендуємо завантажити Google Шпалери. Тут можна вибрати власні фотографії, зображення з добірки Google Планета Земля, а також картинки з інших сервісів Google.

Переваги додатку

Колекція постійно оновлюється

У всіх розділах програми щодня додаються нові фотографії. Тому ви можете міняти фон робочого столу або екрана блокування хоч щодня — вибрати з чого.

Автоматичні шпалери

Зручна особливість додатку – автоматична зміна шпалер. Ви можете задати певну категорію, «Архітектура», наприклад, і шпалери автоматично змінюватимуться кожен день. Також ви можете встановити різні зображення для двох екранів,

Можливість поставити свою картинку

Бажаєте встановлювати фотографії з галереї свого пристрою? Для цього потрібно встановити Google Шпалери, а потім дозволити доступ до внутрішніх файлів.

Як користуватися застосунком?

  1. Після встановлення зайдіть у додаток. На головному екрані потрібно буде вибрати, куди ви хочете встановити шпалери: головний або заблокований екран.
  2. Після цього можна вибрати шпалери з вподобаної категорії з власної колекції від Google, або завантажити зображення з вашого пристрою.

Особливості використання

  • Рекомендуємо спробувати ексклюзивні категорії від Google Шпалери: там багато зображень, які просто так не знайти в інтернеті.
  • Ви можете поставити те саме зображення на два різні екрани. Для цього виберіть фотографію, натисніть «Встановити як шпалери» та виберіть «Обидва екрани».
  • Функція різних фотографій двох екранів підтримується на операційних системах від версії Android 7.0 і вище.
  • Тільки тут можна знайти унікальні знімки від професійних фотографів, які завантажують їх у сервіси Google Планети Земля та Google+ абсолютно безкоштовно.

Завантажити Google Шпалери безкоштовно з офіційного джерела Play Market можна за посиланням нижче. Після встановлення дозвольте застосунку доступ до внутрішнього сховища, щоб ви могли використовувати свої фотографії або зображення.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange