Microsoft To Do

Microsoft To Do – мобільний додаток для створення списку завдань, контролю їх виконання, а також нагадувань. Неважливо, що вам потрібно: продуктивніше працювати чи частіше відпочивати — з цим сервісом тайм-менеджмент буде вашою сильною стороною.
Плануйте день та керуйте своїм життям в одному місці. Тепер не потрібно робити записи в кількох блокнотах або листочках, тому що всю інформацію про ваші справи зібрано в додатку. Головне — пам’ятати, що потрібно вести облік в одному місці.

Завантажити Microsoft To Do можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги додатку Microsoft To Do

Ваш щоденний планувальник завдань

Не відволікайтеся на дрібниці: ваш власний планувальник «Мій день» допоможе зосередитися на справді важливих справах і відкинути все зайве. Зручно працювати зі списками справ можна на будь-якому пристрої — вони синхронізуються автоматично.

Встановити Microsoft To Do можна як на смартфон, так і на планшет. Також завдання підтягуються на ПК в обліковий запис Outlook.

Розбивати завдання можна на етапи. Це зручно, якщо у вас в роботі одне велике завдання, яке складається з кількох менших. До будь-яких завдань можна додати файли, а також ділитися ними з іншими людьми – колегами, наприклад.

Створюйте дизайн списків

Класифікувати списки справ можна за кольорами. Таким чином, при першому погляді на список ви зрозумієте, чим саме доведеться займатися сьогодні. І така візуалізація зручна тим, що з першого погляду можна заздалегідь оцінити, які справи сьогодні мають займатися.

Завантажити Microsoft To Do можна безкоштовно. Всередині програми є темна тема, тому його буде зручно використовувати як у світлу, так і темну пору доби.

Підходить для дому, роботи та навчання

Систематизуйте свій час – це зручно зробити з додатком. Вам залишається лише заповнювати поля та відзначати вже виконані завдання. Створюйте плани, відстежуйте статус виконання та діліться список справ з іншими людьми.

Віджет для головного екрану

До речі, щоб переглянути завдання, не обов’язково заходити у додаток. Можна винести на робочий стіл віджет, який відображатиме поточні завдання.
Щоб завантажити Microsoft To Do з офіційного джерела безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Тут є актуальна версія програми, яка часто оновлюється розробниками.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange