Перекладач Microsoft

Перекладач Microsoft — мобільний безкоштовний додаток, в якому можна перекладати тексти більш ніж 70 мовами. Працює як онлайн, так і офлайн. Його особливість у тому, що тут можна перекладати текст, голосові записи, зображення та скріншоти.
Функція голосового перекладу – фішка додатку. У цьому режимі екран поділяється на дві частини, і ви можете спілкуватися в реальному часі з іноземцем, наприклад. Ще одна особливість в режимі — одночасно спілкування різними мовами до 100 учасників. Це зручно, коли в одному місці збирається група людей, які розмовляють різними мовами.

Завантажити перекладач Microsoft можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги застосунку Перекладач Microsoft

Збірники популярних фраз різними мовами

Збираєтесь до іншої країни? Вивчіть основні фрази, які стануть у нагоді в подорожі! Тут є збірки базових фраз і слів, які допоможуть дізнатися про дорогу, запитати як заселитися в готель і пройти перевірку на кордоні.

Декілька варіантів перекладу

Ви знаєте, що часто в іноземних словах є кілька значень. Як дізнатися який варіант підійде для конкретного випадку? Просто введіть потрібну фразу або слово в полі перекладу, а потім подивіться на запропоновані сервісом варіанти.

Завантажити перекладач Microsoft можна безкоштовно на смартфон або планшет.

Перекладач Microsoft працює без підключення до Інтернету

Вирушаєте у місце, де не буде інтернету? Завантажте мовний пакет, щоб мати можливість швидко перекласти незрозумілі слова.

Крім того, ви можете дивитися не лише на переклад, а й на транслітерацію. Це допоможе правильно вимовляти фрази, щоб іноземний співрозмовник зрозумів вас з першого разу. Ця функція кілька разів спрощує комунікацію в інших країнах.

Збереження перекладів

Чи часто користуєтеся результатами перекладів? Збережіть їх на пристрій: так ви зможете відкрити переклад та освіжити спогади у пару кліків.

Синхронізація з Apple Watch

Можна говорити в годинник, не дістаючи смартфон, і сервіс без проблем переведе вашу промову. Працює автоматична синхронізація перекладів, тому перекладений текст буде відправлений назад на розумний годинник, щоб не довелося діставати мобільний пристрій із сумки чи кишені.
Щоб інсталювати перекладач Microsoft безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче. Play Market або App Store є офіційним джерелом з актуальною версією додатку.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange