Google Презентації

Google Презентації — безкоштовний мобільний додаток для роботи з презентаціями на пристрої під керуванням операційної системи Android або iOS. Ви можете працювати з файлами, створеними на комп’ютері: редагувати або створювати нові.Основні функції додатку Google Презентації

  • Можна відкрити раніше створену на ПК презентацію та відредагувати її на мобільному пристрої. Зручно, якщо ви знаходитесь у дорозі, а під рукою немає ПК чи ноутбука.
  • Файл можна відкрити одночасно з різних пристроїв, тому ця програма підходить для командної роботи. У цьому режимі можна додавати коментарі та відповідати на них.
  • Внести зміни можна в режимі офлайн: як тільки з’явиться інтернет, вони відразу ж фіксуються в документі. Завдяки цій функції працювати над презентаціями можна у будь-якому місці, де вам зручно.

Не бійтеся втратити результат роботи

Усі зміни зберігаються як реального часу. Навіть якщо тимчасово зникне підключення до Інтернету, історія ваших дій збережеться.

Відкривайте будь-які презентації

Додаток підтримує презентації, створені в Microsoft PowerPoint. Можна створити файл в одній програмі, а продовжити роботу над ним у програмі Google Презентації, завантажити яку можна на смартфон або планшет.

Трансляція на великий екран

Смартфон можна підключити до ноутбука для трансляції презентації. Це зручно, тому що вам не потрібно брати із собою флешку – презентація завжди у вашому телефоні.

Працюйте з Power Point

У додатку можна перетворити презентації PowerPoint на Google Презентації. Так ви забудете про несумісні формати файлів – будь-який вид документа завжди можна відкрити в цьому додатку.

Встановити Google Презентації потрібно для того, щоб мати можливість у будь-якому місці відкрити потрібний файл та внести до нього зміни.

Сумісна праця

Одночасно в одній презентації можуть працювати кілька людей. Діліться, редагуйте, залишайте коментарі та обговорюйте роботу в режимі реального часу.

Редагування

Під час роботи з презентацією можна:

  • Змінювати слайди, відповідати на коментарі.
  • Форматувати текст.
  • Додавати зображення та геометричні фігури.
  • Доповнюйте файл іншими корисними матеріалами. Для цього вам знадобиться функція «Розширений пошук». За допомогою неї можна знайти все, що вам потрібно: від аудіофайлів до GIF-анімацій.

Завантажити Google Презентації можна безкоштовно із Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange