Нотатки – блокнот та списки

«Нотатки – блокнот та списки» – це мобільний додаток для вашого смартфона. В утиліті ви можете записувати все, що потрібно: розклад на день, список покупок, важливу інформацію. Якщо виникне ситуація, що потрібно щось записати, але під рукою немає паперу, то цей додаток однозначно прийде вам на допомогу.
Встановити «Нотатки – блокнот та списки» ви можете на свій пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS. Користуватися програмою ви можете абсолютно безкоштовно.

Переваги додатку «Нотатки – блокнот та списки»

Зручність

Утиліта здатна замінити свій фізичний аналог – блокнот чи зошит. Користуйтеся додатком, щоб конспектувати лекції в університеті, записуйте завдання на день та позначте, коли їх виконаєте. Якщо щось потрібно терміново записати, ви можете зробити це в цьому додатку. 

Щоб ваші записи та дані точно збереглися, рекомендуємо пройти реєстрацію. Зробити це можна швидко, за допомогою вашого облікового запису Google, Apple Id, або ж соціальних мереж.

Якщо вам не підходять ці варіанти, зареєструйтесь за допомогою електронної пошти. Зверніть увагу, що при виході з облікового запису всі ваші дані будуть видалені.

Можливості

Думаєте, що в додатку можна лише писати? А ось і ні! Крім звичайного тексту, ви також можете створювати аудіо нотатки та навіть малювати. А якщо знадобиться, ви можете вибрати необхідне фото зі своєї галереї та прикріпити його до нотаток.

Але якщо вам потрібно зробити запис й прикріпити до нього фото на цей момент, то ви можете зробити фото безпосередньо у додатку. Вже хочете спробувати? Тоді ви можете завантажити «Нотатки – блокнот та списки» за посиланням під цим текстом.

Дизайн

Інтерфейс додатку максимально простий і зрозумілий. Усі потрібні функції зображаються вже на головному екрані, тому користувачеві не доведеться довго їх шукати.

У налаштуваннях можна змінити тему (за замовчуванням, темна/світла), вибрати потрібну мову. До того ж для кожного виду нотаток є можливість обрати свою унікальну тему. Наприклад, для планів встановити синій колір, а для конспектів обрати світло-рожевий.

Безпека

Щоб захистити записи від сторонніх очей, рекомендуємо використовувати код-пароль. Можна встановити його в налаштуваннях програми. Після цього ніхто не зможе отримати доступ до записів без вас самих або без дозволу.
Якщо ви хочете встановити додаток «Нотатки – блокнот та списки» з офіційного джерела  Play Market чи App Store, то перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange