Trello

Trello – це мобільний таск-менеджер, у якому можна ставити завдання, та контролювати терміни їх виконання. Використовується у роботі з проектами: можна розбити велике завдання на етапи, призначити відповідальних та наочно бачити, скільки ще потрібно зробити.
Трелло можна використовувати як у командній роботі, так і для особистих цілей. Ви можете створити дошку та додавати на неї картки – списки справ. Дошка розбивається на колонки, які можна перейменувати як буде зручно.

Особливості додатку Trello

Дошки для планування

Для кожного проекту можна створити окрему дошку. На ній можна розмістити необхідну кількість колонок, а в них списки завдань. Перетягуючи завдання з однієї колонки в іншу, можна наочно показувати її статус: спочатку завдання було в колонці “Потрібно зробити”, а потім перемістилося в колонку “У процесі”.

Щоб зручно організувати проекти, потрібно завантажити Trello на мобільний пристрій. Застосунок сумісний як з Android, так і iOS.

Картки

Усередині карток можна створювати чек-листи. Вони допомагають контролювати процес виконання завдання: ви бачите у відсотках скільки вже зроблено.

Також є додаткові функції, які допомагають систематизувати роботу. Наприклад, ви можете:

  • додати файл, а також прикріпити документ із іншого сервісу (Google, наприклад);
  • Залишити коментар;
  • призначити відповідального та встановити термін виконання;
  • поставити кольорову мітку, щоб було видно, на якому етапі є завдання.

Для карток доступний режим календаря. У ньому відразу видно, які завдання встановлені на найближчий час, і хто відповідає за їхнє виконання.

Синхронізація

Додаток працює на різних платформах. Тому ви можете створити завдання на смартфоні або планшеті, а зайшовши до Трелло з комп’ютера, редагувати її. Усі зміни зберігаються та синхронізуються в реальному часі.

Важливо знати

Умови використання

Завантажити Трелло на смартфон можна безкоштовно. Обмеження є лише за кількістю створюваних дощок. Щоб їх побільшало, є можливість оформити недорогу щомісячну передплату. Особливо це актуально, якщо ви працюєте над проектом, в якому паралельно йде кілька процесів, і під кожен потрібна своя дошка.

Шаблони

Якщо ви не знаєте, як правильно впорядкувати картки на дошці, використовуйте готові шаблони. Тут є дошки найпопулярніших завдань, які можна редагувати під свої потреби.
Щоб встановити Trello з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. 

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange