Опендатабот – дані з держреєстрів

Опендатабот — мобільний застосунок, в якому можна отримати основні дані з держреєстрів. Тут можна знайти загальнодоступну інформацію про людину або компанію за кілька кліків.Звідки береться інформація?

Додаток збирає дані з відкритих, загальнодоступних, а головне – офіційних джерел. Інформація з 20 реєстрів, у тому числі ЄДР.

Крім того, що додаток шукає інформацію, вона відстежує зміни в ній. Ви можете підписатися на гілку даних, щоб отримувати пуш-повідомлення про зміни. Для цього достатньо створити повідомлення.

Завантажити «Опендатабот – дані з держреєстрів у смартфоні» можна на смартфони та планшети під керуванням iOS або Android.

Яку інформацію можна знайти?

Про людей

Ви дізнаєтеся. якщо людина перебуває у розшуку; чи має він борги, судимість, заборону виїзд чи в’їзд у країну. Також ви можете дізнатися його юридичний статус:

  • ФОП або фізична особа
  • Статус ФОП: працює, перебуває у статусі припинення, чи має податковий борг тощо.

Про автомобілі

Можна знайти інформацію про власників автомобіля, а також транспорт, який зареєстрований на нього. Від року випуску та VIN-коду до номерного знака. Ця функція є корисною, якщо ви купуєте машину на вторинному ринку: так відразу можна помітити перекупника, який не є реальним власником машини.

Щоб убезпечити себе від шахрайства при купівлі або продажу авто, рекомендуємо встановити Опендатабот.

Про бізнес

За кодом ЄДРПОУ можна знайти практично будь-яку інформацію, що вас цікавить від компанії:

  • порушення податкового законодавства;
  • наявність чи відсутність судових розглядів;
  • борги, стан виплат зарплат працівникам, санкції, результати перевірок та іншу загальнодоступну інформацію.

Про нерухомість

Чи важливо знати, коли у об’єкта нерухомості змінився власник? Отримуйте сповіщення прямо на ваш мобільний телефон. Також можна перевірити інші дані про об’єкт нерухомості: чи він знаходиться в оренді, чи стоїть на законній землі і т.д.

Завантажити «Опендатабот – дані з держреєстрів у смартфоні» потрібно для того, щоб шукати інформацію в реальному часі з офіційних державних реєстрів. Усього кілька хвилин, і у вас на руках є вся інформація щодо важливого питання.
Перейдіть за посиланням нижче для завантаження додатку з офіційних джерел Play Market або App Store

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange