Lingokids — Англійский для дітей

Lingokids — мобільний навчальний додаток для дітей, який допомагає вивчати англійську мову дітям віком від 2 до 8 років. Найкращий спосіб навчити чомусь дитину в цьому віці — ігри, які будуть йому цікаві.
За допомогою цієї платформи діти роблять свої перші кроки у вивченні англійської. Додаток приділяє увагу вимові, лексиці, алфавіту та іншим важливим навичкам.

Діти можуть займатись самостійно, вам навіть не обов’язково контролювати процес. Сервіс не показує рекламу, тому ви можете не турбуватися, що діти побачать непридатний для них контент.

Завантажити «Lingokids – англійська для дітей» можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

Переваги додатку Lingokids

Віртуальні помічники

Разом із вашою дитиною поряд завжди будуть віртуальні помічники, які направлятимуть та підказуватимуть. Це кішка Лізі, курча Біллі та інші мультяшні персонажі.

Вони допоможуть розібратися в системі застосунку, і правильно використовувати різні вправи: ігри, завдання, пісні, аудіокниги, кумедні відео та інше.

Завдання, розроблені фахівцями

Усі навчальні завдання у цьому додатку розроблені фахівцями Oxford University Press. Вони адаптували початкову базу знань англійської під зручний ігровий формат, щоб діти легше сприймали нову інформацію.

Чому навчиться дитина?

Ось кілька основних особливостей, заради яких варто встановити “Lingokids – англійська для дітей”:

  • Можливість вивчити алфавіт, навчитися правильно вимовляти звуки та літери
  • Читання, розмова та елементарний лист – ваша дитина навчиться всьому цьому за допомогою додатку.
  • Кольори, форми, тварини та природа – це основні теми, які будуть порушені під час навчання

У застосунку є більше 70 тем, які допомагають дитині дізнаватися цікаві та корисні факти про світ, а також запам’ятовувати слова та висловлювання англійською мовою.

Розділ для батьків

Тут ви можете переглянути звіти про успішність своїх дітей: скільки завдань вони проходять на день, який прогрес вивчення мови, і що ще залишилося підтягнути.

Переглядайте модулі та теми додатку, щоб знати, які теми потрібно пройти дитині в першу чергу, і на що наголосити.
Щоб завантажити «Lingokids — англійська для дітей» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційне джерело додатку, після встановлення вона оновлюватиметься автоматично.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange