Google Планета Земля

Google Планета Земля – мобільний додаток, аналог комп’ютерної версії. Тут можна переглядати супутникові знімки та рельєф Землі у трьох форматах. Вивчайте потрібну місцевість, переглядайте вулиці та будинки, збільшуйте картинки та знаходите гарні місця прямо на смартфоні.
Як і в комп’ютерній версії, можна використовувати режим «Панорама». А режим «Дослідник» дозволяє ознайомитися з професійними фотографіями, зробленими різними організаціями у різних куточках планети.

Завантажити Google Планета Земля можна на мобільний пристрій із операційною системою Android або iOS.

Переваги додатку Google Планета Земля

Мобільні подорожі

За допомогою цього застосунку всього за кілька секунд ви можете відправитися в подорож до будь-якої точки Землі. Переглядайте сотні тисяч міст та інших населених пунктів за допомогою панорами, а також фотографій, доданих звичайними користувачами.

Режим “Панорама”

Це популярний та відомий режим, яким користується понад мільярд людей по всьому світу. Ви вибираєте потрібне місто, і вирушаєте в подорож його вулицями. Чим більше місто – тим більше вулиць ви зможете побачити. Всі фотографії зроблені у високій якості, що дозволяє відчути себе всередині картинки.

Це зручно, якщо ви їдете в інше місто у справах або у відпустку і потрібно знайти певне місце. Подивитись адресу на карті це одна справа, а от подивитися, як виглядає місцевість – зовсім інший рівень.

Режим 3D-карти

Для чого точно варто встановити Google Планета Земля, то це 3D-режим, в якому ви можете розглядати будівлі та місцевість з висоти пташиного польоту. По-перше, це красиво, а по-друге, корисно, якщо потрібно знайти певну будівлю, наприклад.

Власні карти

Тепер ви можете створювати свої карти не лише у версії для ПК, а й на мобільному пристрої. До чого робити це можна як самостійно, так і з іншими користувачами.

Новий пошук

Тепер, вводячи запит у рядку пошуку, охоплює місця, рекомендовані об’єкти у зазначеній місцевості, шари даних та відеотури. Вони доступні у розділі «Дослідник»: за його допомогою ви можете подивитися на потрібне місце очима іншого користувача. Вивчайте нові місця, щоб вирішити, де ви хочете відвідати реальність!
Щоб завантажити Google Планета Земля безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange