Android TV Remote Control

Android TV Remote Control — мобільний додаток, за допомогою якого можна використовувати смартфон або планшет як пульт дистанційного керування для приставок та смарт-телевізорів на Android.
Особливість додатку в тому, що ви можете керувати телевізором будь-якої марки та моделі. Через Wi-Fi мережу або Bluetooth програма підключається до телевізора та активується режим пульта.

Завантажити Android TV Remote Control можна не тільки на мобільні пристрої під керуванням Android, але також на смартфони та планшети з iOS.

Чому зручно використовувати пульт дистанційного керування на смартфоні?

Працює з різними моделями телевізором

Мабуть це основна перевага. Якщо у вас більше одного телевізора, ви можете додати їх у смартфон. Це зручно, якщо ви вже лягли на ліжко, наприклад, а пульт залишився на полиці. Щоб не підводитися, можна використовувати пульт на смартфоні.

Неважливо, яка у вас модель телевізора – програма автоматично встановити зв’язок. Завантажити Android TV Remote Control можна безкоштовно.

Зручні функції

Усередині застосунку є цілий набір функцій, які спрощують керування приставкою або телевізором:

  • Чотири стандартні кнопки для навігації
  • Віртуальна клавіатура для введення тексту
  • Голосове керування

Мабуть, основна перевага — голосове введення. На деяких пультах для телевізорів немає голосового введення. Щоб знайти потрібне відео, потрібно використовувати пульт і вводити текст за літерою. Напевно, ви знаєте, як це незручно.

А якщо використовувати пульт у смартфоні, ви можете просто використовувати голосові команди, щоб знаходити потрібну інформацію.

Два режими роботи

Пульт може працювати в режимах d-pad (тобто за допомогою віртуального джойстика зі стрілками) та touchpad – через сенсорне введення.

Пошук здійснюється так само, як і зі звичайним пультом. Просто на смартфоні вводити текст набагато зручніше, ніж на аналоговому пульті. Вибирайте режим роботи, який вам підходить більше.

У лівій частині екрана є меню, що випадає, в якому можна вибрати необхідний пульт. Нагадуємо, що одночасно програма підтримує роботу з кількома пристроями.

Офіційний застосунок від Google гарантує, що ви зможете без проблем підключатися до всіх телевізорів, які використовують платформу Android TV.
Щоб встановити Android Remote Control безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange