Google Cardboard

Google Cardboard – мобільний додаток, який відкриє вам двері у світ віртуальної реальності. Працює з окулярами, які мають таку саму назву – Cardboard.
Додаток потрібен для того, щоб ви могли зручно налаштувати свої окуляри, знайти відповідні програми з віртуальною реальністю, переглядати відео та фотографії.

Окуляри працюють із пристроями на базі операційних систем Android та iOS. Також бажано, щоб ваш пристрій підтримував NFC — це потрібно для запуску та керування програмами, оскільки в самих окулярах є NFC-мітка.

Завантажити Google Cardboard можна безкоштовно, за перегляд роликів та додатків доплачувати також не потрібно.

Особливості додатку Cardboard

Віртуальний світ у смартфоні

Надягнувши окуляри, і зайшовши в цю програму, ви можете переглядати список доступних програм для встановлення. Додайте до бібліотеки різні програми та тестуйте їх. Наприклад, ви можете облетіти всю земну кулю – для цього є «Планета Земля».

Також є можливість бувати на різних екскурсіях, переглядати ваші відео з внутрішньої галереї на великому екрані та вивчати панорамні знімки в деталях.

Рекомендуємо подивитись демо-ролик «Арктичні пейзажі»: в ньому можна політати в небі разом з арктичними птахами, милуватися північним сяйвом, нічним небом або навіть створити власний арктичний сад.

Встановити Google Cardboard можна безкоштовно. Після встановлення рекомендуємо подивитися інструкцію від розробників, де розповідається, як правильно користуватися програмою. Інакше буде ризик того, що вам буде складно вийти із запущеної програми назад на головний екран, наприклад.

Як виглядає керування додатком?

Коли ви знаходитесь на головному екрані, там можна вибрати цікаву для вас програму або відеоролик. Щоб запустити їх, потрібно рухати головою ліворуч-праворуч — тоді піктограми на екрані рухатимуться.

Щоб запустити програму, потрібно зрушити магнітне кільце на окулярах вниз — ось для цієї функції використовується NFC-датчик у мобільному пристрої.

Розглядати віртуальний світ навколо себе можна лише повертаючи голову у різні боки. На жаль, зараз вам не вдасться ходити в реальному світі, і так само переміщатися у віртуальному. Процес переміщення зараз відбувається під час руху магнітного кільця на корпусі окулярів: програма зчитує положення датчика, і показує вам відповідну картинку.
Щоб завантажити Google Cardboard безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче – там доступне скачування з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange