Civilisations AR

Civilisations AR – мобільний додаток, в якому можна вивчати історію та культуру народів з усього світу. Відкрийте для себе історію Єгипту, знайдіть цікаві факти про епоху Відродження, і дізнайтеся більше про культурні цінності та людей, які привнесли їх у цей світ.
Тут ви побачите давньоєгипетські мумії, культові скульптури та інші об’єкти всесвітньої культурної спадщини. Ця віртуальна колекція містить понад 30 історичних артефактів. Щоб познайомитися з ними поблизу, потрібно завантажити Civilisations AR на ваш мобільний пристрій смартфон або планшет.

Музей розроблено спільно з ВВС за участю всієї галузі історичної спадщини Великобританії, а це понад 30 музеїв.

Особливості додатку Civilisations AR

Протягом історії люди робили дивовижні речі. Частину ми вже ніколи не побачимо, але небайдужі люди збирають і зберігають залишки того, що вдалося зберегти. Частину цього ви можете побачити: достатньо лише завантажити Civilisations AR.

Як це працює?

Ви включаєте додаток та вибираєте плоску поверхню. Як тільки програма виявить її, вибраний об’єкт з’явиться на екрані. Так як це AR-технологія, ви можете підходити ближче до об’єкта, щоб розглянути його детальніше.

Якщо ви пропустили об’єкт, на екрані з’явиться глобус. На ньому вказані різні точки на планеті, де є ті чи інші артефакти. Натиснувши на якийсь із них, він з’явиться на екрані вашого пристрою.

Функції

Можна переміщувати, масштабувати та повертати будь-які вироби та об’єкти з колекції. На деяких артефактах є кнопку Spotliht: натиснувши на неї, можна прослухати коротку аудіолекцію від гіда.

Ще одна цікава функція – відновлення первісного виду предмета. Наприклад, можна побачити, як спочатку виглядав шолом римського легіонера і порівняти з його поточним станом.

Завантажити Civilisations AR можна безкоштовно: для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

Додаткові функції додатку підтримуються на флагманських пристроях. Якщо ж у вас смартфон бюджетного чи середнього цінового сегмента, то у додатку працюватиме базовий функціонал.

Використовуючи програму, переконайтеся, що ви знаходитесь в безпечній зоні – там, де немає машин або того, що може бути раптовою небезпекою. Справа в тому, що під час використання програми, ви постійно дивитися в екран, відволікаючись від того, що відбувається навколо. Тому – будьте обережні!
Завантажити Civilisations AR можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange