Сервіси Google Play для AR

Сервіси Google Play для AR – це системний додаток для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android, яка забезпечує роботу елементів доповненої реальності у відповідних додатках.
Функція доповненої реальності у вашому мобільному пристрої (якщо він із заводу підтримує цю технологію), активується саме за допомогою цих сервісів. Додаток оновлюється автоматично, тому ви можете бути впевнені в тому, що смартфон або планшет буде підтримувати актуальну версію ARCore — платформи, на якій працюють програми з AR.

Завантажити послуги Google Play для AR можна безкоштовно. Після інсталяції додаток не з’являється на робочому столі, а відразу відправляється в розділ «Системні програми». Там можна зупинити сервіси або видалити оновлення.

Особливості сервісів Google Play для AR

Допомагають правильно працювати AR-додаткам

Цей пакет SDK призначений для підтримки функцій роботи додатків, в яких є доповнена реальність. Ядро системи – AR-Core, відстежує рухи вашого гаджета, а також використовує камеру, щоб створювати опорні точки віртуальних у приміщенні.

Також сервіс допомагає визначати AR-програм горизонтальні поверхні (підлога або стіл, наприклад), щоб розставляти віртуальні об’єкти в просторі. Ще одна особливість – оцінка освітлення. Це допомагає зробити максимально реалістичний ефект висвітлення об’єктів, які відображаються у доповненій реальності.

Встановити сервіси Google Play для AR можна на пристрої з операційною системою Android та з підтримкою AR.

Щоб сервіси працювали на вашому пристрої, потрібне дотримання деяких умов:

  • Виконаний вхід до вашого облікового запису Google
  • Більше 1ГБ вільного місця на пристрої
  • Підключення до інтернету
  • Хоча б одна програма, що підтримує AR
  • Підтримка вашим пристроєм ARCore — технології, яка створює доповнену реальність за допомогою камери.

Навіщо потрібна розробка доповненої дійсності?

На відміну від віртуальної реальності, технологія AR не вимагає від користувача підключення гарнітури: окулярів або рукавичок. Щоб використовувати доповнену реальність, потрібні лише ці сервіси, а також програма, яка підтримує AR.
Завантажити сервіси Google Play для AR можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче. Пам’ятайте, що сервіс почне роботу автоматично, вам не потрібно запускати його вручну!

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange