Crowfall

Crowfall – це нова онлайн MMORPG гра для ПК з нестандартним сюжетом. Наразі проект перебуває на стадії пре-альфи, а фінальна версія для релізу буде готова до кінця 2019 року.Сюжет

Ви подорожуєте різними світами, охопленими Поганою. Кожен світ — це унікальна екосистема зі своїм ландшафтом, ресурсами та небезпеками. Їх об’єднує одне: вони поступово вмирають, а ваше завдання — здобути з них найцінніше.

При цьому ви б’єтеся з противниками, які теж прагнуть отримати цінні ресурси для виживання. Є хороший рецепт для виживання: бійся або помри. Для цього вам доведеться переступити через власне сумління:

  • Грабувати самотніх мандрівників та каравани
  • Крушити монстрів та загони найманців
  • Захоплювати чужі землі та забирати їх ресурси

Завантажити Crowfall можна на ПК для операційної системи Windows.

Особливості світу Crowfall

Війна за ресурси

Є два види світів: вічні та гинуть. У вічних світах зберігаються ваші ресурси — можна не перейматися тим, що вони пропадуть звідти.

А от світи, що вмирають, можуть проіснувати різну кількість часу: від місяця до року. І якщо ваш персонаж випадково опиниться там у цей час, він також зникне назавжди.

Воюєте ви заради ресурсів, тому що з них створюється все навколо: від зброї до стін фортеці.

Вам потрібно брати участь у битвах за ресурси та владу над сервером. Клан, який стане №1, зможе контролювати весь світ. Можна буде змінювати краєвид, погоду та інші фактори.

Переміщення між світами

Герой може рухатися між світами. Він змінює стать, расу та спеціалізацію, але при цьому не втрачає своїх умінь. Як результат — він поступово стає сильнішим, накопичуючи могутність.

Ігрові класи

Наразі розробники анонсували дев’ять класів героїв. А найцікавіше в них це система прокачування. Якщо ви частіше використовуєте у битвах меч, то герой буде силовиком. А якщо магію – то інтелектуалом.

Але розробники пишуть, що персонажа слід розвивати комплексно. Якщо ж вас уб’ють, то доведеться шукати нове тіло або посуд, який стане носієм вашої душі. Вселятися можна в персонажів чи інших істот.

Дослідження світу

Встановити Crowfall необхідно лише для системи досліджень. Щоб прокачати персонажа, ви маєте один спосіб — відвідувати різні світи. Карта на самому початку закрита, і йти доводиться наосліп.

І слід бути обережним: вас можуть побачити вороги з інших кланів, а також небезпечні істоти. Більшість часу потрібно збирати ресурси:

  • Для покращення свого героя
  • Для військових потреб клану

Є три види ресурсів:

  1. Дерево.
  2. Вугілля.
  3. Залізо.

Щоб роздобути їх, потрібно грабувати шахти, склади та інших гравців. Але одних ресурсів мало: спочатку доведеться роздобути рецепт, щоб за його допомогою створити потрібну річ.

Після того, як ви спорядите героя, можна йти воювати. Війни відбуваються у замках, які вам ще потрібно збудувати та зміцнити. Той, хто завоює більше ресурсів у одному світі, стає його власником.
Завантажити Crowfall поки що можна тільки в пре-альфа версії. Чекаємо на фінальний реліз!

Crowfall

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange