Clash of Clans

Clash of Clans – це найпопулярніша гра для мобільних пристроїв у PlayMarket. Декілька місяців поспіль вона утримує нагороду «Вибір редакції». А це показник того, що цей проект вартий вашої уваги!
Це — розрахована на багато користувачів мобільна стратегія в режимі реального часу. Вам потрібно побудувати своє поселення, зібрати армію та нападати на інших гравців.

Мета – провести якнайбільше нападів на землі противників і захопити їх ресурси. При цьому важливо стежити за своїм поселенням, тому що на нього теж постійно «замахуватимуться» у вашу відсутність.

Геймплей Clash of Clans

На початку гри ви потрапляєте на зелену галявину, де нічого немає. На ній поступово з’являються будинки, які ви будуватимете. Розставляти їх на карті також потрібно вам, тому робіть це уважно. Свобода вибору це водночас і перевага, і нестача.

Справа в тому, що якщо противник зможе швидко вдарити по ваших основних будинках, то ви втратите доступ до ресурсів. Коли це відбувається, армія йде від вас і потрібно починати все спочатку.

Будівлі

Розділити їх можна на три види:

  • Добувні ресурси
  • Військові
  • Муніципальні

Кожна будова має свій радіус розміщення. Ми вже сказали вище про те, що від розміщення будинків залежить результат нападів на ваше поселення.

Завантажити Clash of Clans варто тим людям, які люблять стратегічні ігри, і вони мають вільний час. У грі можна провести як п’ять хвилин, так і п’ять годин.

Оборона

Тут є серйозна система оборони. Гармати, вишки, лучники, мортири та інші. Кожна оборонна зброя чи споруда, як і будівлі, мають радіус дії.

Завдяки гарній балансній системі грати дуже цікаво. Справа в тому, якщо ви нерівномірно прокачуєте оборону, то навіть башти, прокачані в ТОП, не зможуть захистити місто.

Напад

А це наступна сторона гра. Вам потрібно вигадувати стратегії нападу з огляду на різні фактори:

  • Власні військові ресурси
  • Ступінь захисту супротивника
  • Кількість доступних ресурсів для оборони міста за вашої відсутності

Спробуйте встановити Clash of Clans та пограти хоча б півроку. Ви зрозумієте, що не освоїли й половину геймплей. Щоб вигравати, треба багато думати. А часу на ухвалення рішення часто буває мало.

Знаходьте проломи в обороні ворога, і придумайте, як її використовувати в атаці. Наприклад, у вас є сорок свинок-хогов п’ятого рівня. Якщо противник має ратушу до восьмого рівня, ви легко зможете зруйнувати її.

Пам’ятайте, що на той бік сидить реальна людина. Поки ви вигадуєте, як обіграти його, кілька десятків супротивників вже нападають на базу. Вигадали нову стратегію нападу? Перевірте, чи може ваше поселення витримати таку атаку.

Донат

Завантажити Clash of Clans можна безкоштовно, перейшовши за посиланням нижче. Але деякі предмети продаються за реальні гроші. Якщо ви не збираєтеся витрачати гроші, то потрібно вимкнути вбудовані покупки в налаштуваннях.
Ця гра допомагає розвивати тактичне мислення і кмітливість – встановлюйте з Play Market або App Store і запрошуйте друзів!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange