ReadEra – читалка книг fb2, pdf, word

ReadEra – це мобільний додаток для пристроїв з операційною системою Андроїд. Завдяки йому ви можете відкривати та читати електронні книги та текстові документи у різних форматах: від популярних FB2, PDF та EPUB до більш рідкісних Mobi, Azw3.Переваги читалки ReadEra

Немає реклами

Тут немає рекламних роликів, вставок чи внутрішніх покупок – завантажити «ReadEra – читалка книг fb2, pdf, word» можна безкоштовно. Подальше використання також не вимагає оплати будь-яких функцій.

Не потрібно реєструватися

Щоб почати користуватися програмою після завантаження, вам не потрібно проходити реєстрацію через сторонні послуги. Ви просто заходите у програму та відкриваєте потрібний файл.

Читає усі формати

Важлива особливість читання всіх текстових форматів. Електронні книги найчастіше зустрічаються у форматах Fb2, Epub, Kindle (MOBI, AZW3), тому ReadEra без проблем відкриває їх.

Також можна користуватися програмою з діловими цілями: вона читає офісні файли з розширенням DOC, DOCX, RTF, а також документи в TXT.

Рекомендуємо встановити “ReadEra – читалка книг fb2, pdf, word”, якщо ви часто читаєте в електронному форматі, але вам не вистачає функцій вбудованої в смартфон читалки.

Менеджер книг

При завантаженні файлу у внутрішню пам’ять пристрою програма автоматично виявить його і визначить, що це книжка або документ. Ви завантажуєте книгу у форматі Fb2 або PDF-журнал і файл відразу з’являється в читалці.

Керуйте своєю бібліотекою у ReadEra

Усередині вас чекає зручний менеджер: він розсортує книги з авторів та серій; допоможе створити списки «Хочу прочитати», «Вибране» та «Колекції». Кожну книгу або документ можна додати до окремої колекції. У вашій особистій бібліотеці завжди буде порядок: усі потрібні книги під рукою будь-якої миті.

Зручна навігація

Під час читання зручно користуватись функціями, які полегшують процес читання. Наприклад, можна швидко перейти на початок, зробити закладку або нотатку. Варто завантажити “ReadEra – читалка книг fb2, pdf, word”, щоб користуватися смартфоном як повноцінною електронною книгою.

За допомогою вказівника прогресу та нумерації сторінок ви швидко знайдете потрібний розділ. Текст можна виділяти кольором і додавати до закладок — так ви не пропустите важливих моментів. Перервати читання можна будь-якої миті: при наступному заході книга відкриється в тому ж місці, де ви закінчили.
Щоб скачати “ReadEra – читалка книг fb2, pdf, word” безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange