eBoox

«eBoox» – це мобільний додаток, за допомогою якого ви можете відкривати та читати текстові документи. Причому, не має значення, книга це чи коротка стаття. Відкривайте їх у будь-якому форматі: від найвідомішого FB2, PDF та EPUB, до менш популярних mobi або prc.
Встановити додаток «eBoox» ви можете на будь-який із пристроїв, під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги читалки “eBoox”

Відсутність реклами

Якщо ви довго шукали додаток для читання, та ще й без реклами, то «eBoox» саме те – що вам треба. Зосередьтеся на тексті та не відволікайтеся на яскраві рекламні банери або відео. До речі, зверніть увагу, що ви можете як користуватися системною бібліотекою, так і завантажувати свої книги для читання.

Зручне керування

Інтерфейс програми стильний та інтуїтивно зрозумілий. Ви швидко зможете розібратися, де і що знаходиться. Виберіть тему: світлу або темну для того, щоб вам було комфортніше. Можете відрегулювати яскравість залежно від часу доби та приміщення, в якому перебуваєте.

Переглядайте список вже прочитаних книг і сортуйте їх за датою або назвою. Крім того, після завантаження, Кіт-батон, ваш персональний помічник, докладно покаже, як додавати книги до своєї бібліотеки.

До того ж ви можете синхронізувати файли з різних пристроїв: андроїд або iOS. Завантажити «eBoox» та користуватися ним ви можете абсолютно безкоштовно.

Можливості

Книги в рідер можна завантажувати абсолютно з усіх тек на своєму пристрої. Також ви можете підвантажити їх з хмарного сховища або безпосередньо з браузера.

Зручно те, що читалка розпізнає більше ніж 15 різних форматів тексту. До цього ж списку відносяться zip- та rar-архіви.

Не знаєте, яку книгу почитати на дозвіллі? Тоді скористайтеся вбудованим онлайн-каталогом. Виберіть жанр, що вас цікавить, або ж автора, а потім підберіть книгу для читання.

Зворотний зв’язок

Практично всі користувачі програми відзначили, що у «eBoox» просто фантастична служба підтримки. До них ви можете звернутися, якщо не можете розібратися з керуванням файлами або просто маєте якісь питання, пов’язані з читалкою.

Або ж, якщо ви маєте ідеї, яку функцію можна додати, щоб поліпшити сервіс. Ваша пропозиція буде передана розробникам і якщо вони вважатимуть її доречною, то незабаром додадуть до програми.
Щоб встановити «eBoox» з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange