Навітел Навігатор GPS & Карти

“Навітел Навігатор GPS & Карти” – це мобільний додаток, який працює в офлайн режимі і показує дорогу в будь-якому напрямку. Усередині є докладні карти 65 країн: сюди включені як найпопулярніші напрямки, так і менш відомі.
Це GPS-навігатор для Android та iOS-пристроїв, який допомагає орієнтуватися в незнайомому місті. Він створить оптимальний маршрут з огляду на реальну обстановку на дорозі. А додаткові функції перетворюють цю програму на переносну карту та довідник.

Інтерфейс програми працює російською мовою. Завантажити «Навітел Навігатор GPS & Карти» можна безкоштовно. Але через 7 днів безкоштовного періоду потрібно буде купити підписку, щоб розблокувати корисні функції.

Основні функції

Вам буде зручно орієнтуватися на дорозі, і слідкувати за появою пробок. Як тільки з’явиться, програма запропонує альтернативний варіант об’їзду.

  • Тривимірні карти з детально намальованими текстурами. Деталі 3D-карти показують реальну висоту будівель, багаторівневі дорожні розв’язки і кількість смуг на вибраній вами дорозі.
  • У додатку є вбудований прогноз погоди, він допомагає планувати маршрут з урахуванням погодних особливостей.
  • Функція «Навітел.Події» розповість про будь-які дорожні події, що пройшли на вибраному вами маршруті. Події на карту додають і користувачі.
  • Завантажити “Навітел Навігатор GPS & Карти” потрібно для того, щоб знати реальний стан завантаженості доріг за вашим маршрутом. Якщо дорогу перевантажено — запропонує альтернативний варіант.
  • Тут також є функція, яка знаходить лежачих поліцейських на дорозі та попереджає вас про це.

Офлайн-картки

Якщо ви знаходитесь в роумінгу, і у вас немає підключення до інтернету, ви все одно зможете користуватися додатком. Карти завантажуються у внутрішню пам’ять або на картку SD. Придбати можна карти для 65 країн світу.

Альтернативні маршрути

Додаток може становити до трьох альтернативних маршрутів, якщо вам не підходить якийсь один. Обов’язково вказує відстань та час у дорозі.

Бортовий комп’ютер

Ви можете стежити більше, ніж за 100 датчиками: час, швидкість руху транспорту, погода і т.д.
Щоб скачати «Навітел Навігатор GPS & Карти» безкоштовно з Play Market та App Store, перейдіть за посиланням нижче. Перші 7 днів ви користуєтесь додатком безкоштовно, а потім можна купити передплату або потрібну картку.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange