Фотосканер от Google Фото

Фотосканер від Google Фото — мобільний додаток, який не просто фотографує, а створює покращену цифрову копію реального фізичного знімка на папері. Потрібно навести камеру смартфона на фотографію, він відсканує її і збереже цифрову копію на ваш пристрій.
Корисно тим, що ви можете перевести в «цифру» та зберегти у хмарі фотографії, які є лише у звичайному форматі – паперовому. Актуально для збереження сімейних альбомів та інших цінних зображень.

Завантажити фотосканер від Google Фото можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Переваги застосунку фотосканер від Google Фото

Хороша якість без відблисків

Ви колись намагалися зняти на камеру смартфона звичайну фотографію? Чи помічали, що на цифровому знімку з’являються відблиски від світла? У цьому додатку розробники змогли зробити так, щоб після сканування знімка не залишалося світлових відблисків – фотографія виходить один на один, як оригінал.

Автоматичне розпізнавання фотографій

Додаток вміє розпізнавати кути фотографії, виконуючи автоматичне кадрування. В результаті сканування ви отримуєте ідеально рівні цифрові копії в правильній вихідній орієнтації: прямокутні або квадратні.

Не важливо, в якому положенні ви сканували зображення – копія завжди буде повернена в потрібну сторону, оскільки програма автоматично розпізнає знімок.

Швидке сканування

Цей процес займає трохи більше часу, аніж створення звичайної фотографії. Але всього за кілька секунд ви отримаєте копію кращої якості, ніж при звичайному знімку на цю камеру. І вам не потрібні дорогі сканери – тепер ця процедура доступна і на вашому пристрої, смартфон або планшет.

Зберігання в Google Фото

Можна завантажити фотосканер від Google Фото, зробити копії сімейного альбому та поділитися ними з членами сім’ї, попередньо завантаживши зображення на хмару. Резервні копії потрапляють у сховище, упорядковуються та завжди знаходяться під рукою.

Крім цього, ви можете використовувати стандартні функції, створювати фільми, додавати фільтри на фото, а також використовувати інші засоби для візуальної обробки. А щоб поділитися відсканованим зображенням, просто надішліть посилання іншій людині.
Встановити фотосканер від Google Фото можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче, щоб завантажити інсталяційний файл із офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange