2GIS

Особливістю цього додатку є довідник і картки без доступу до Інтернету. Додатком користується вже 15 мільйонів користувачів. У чому причина популярності? Де і як можна скачати 2GIS? Розповідаємо нижче.
Додаток знає все про організації у вашому місті. Знайти кафе, шиномонтаж чи найближчу аптеку можна за його допомогою. Просто введіть назву організації, і додаток відразу видасть доступну інформацію.

У довіднику 2GIS є більше 2.5 мільйонів організацій. Крім того, вони одразу нанесені на карту. Також є базова інформація про них: опис, адреса, картка проїзду, час роботи. Є інформація про рейтинг закладів, фотографії та відгуки користувачів.

Добирайтеся в потрібне місце легко з 2GIS

У додатку 2Гіс є вбудований навігатор. Він працює у трьох режимах: пішохід, водій чи громадський транспорт. На карті відмічені небезпечні ділянки: з лежачими поліцейськими, шлагбаумами тощо.

Також показуються пробки у реальному режимі. Але щоб цей сервіс працював, потрібно мати підключення до Інтернету.

Цікавим є режим навігатора для пішохода. При побудові маршруту додаток враховує доступні проходи між дворами та огорожами. Враховано багато дрібниць, щоб ви могли дістатися потрібне місце швидко і комфортно.

Вся справа в деталях

Є й докладні картки торгових центрів. Це зручно, якщо вам потрібний лише один магазин, але ви не знаєте, як до нього пройти. 2ГІС економить ваш час, будуючи найшвидший маршрут між поверхами.

Через додаток можна забронювати столик у кафе, викликати таксі або записати на прийом до лікаря в приватній клініці. Це зручно, оскільки багато установ та організацій перебувають під рукою. Можна запланувати кілька справ одразу, не виходячи із додатку.
Оновити або завантажити 2GIS мобільний додаток c Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange