Waze

Waze народний навігатор, альтернатива Яндекс Навігатору та іншим відомим системам. Чим він відрізняється від них? Чи варто користуватися ним? Розповідаємо про це нижче.
Цей додаток не новий, але популярний він став тільки в 2018 році. Його плюс – простий та зручний інтерфейс. Тут немає 3D режиму або чіткого промальовування будівель, тому він здається трохи застарілим. Але на практиці все зручно.

Інтерфейс Waze

Карту можна збільшити за допомогою стандартного щипка двома пальцями. Можна змінювати орієнтацію у просторі та напрямку.

Меню знаходиться внизу екрана. Там винесені основні кнопки: вибір маршруту, можна залишити зауваження щодо дорожньої ситуації або розповісти друзям, де ви знаходитесь.

Зручність

Додаток стабільно підвантажує карти навіть при поганому з’єднанні з Інтернетом. Він не скаже про пробки, і те, як їх об’їхати. Але при цьому не зіб’ється зі шляху, а це головне. Є й мінус: нема голосового супроводу. Але це через те, що навігатор соціальний, тому про всі проблеми повідомляють лише користувачі програми. Тому деякі люди використовують його як альтернативу Яндексу, але не як основний додаток.

Якщо на вашому маршруті з’являється пробка або інші проблеми, навігатор запропонує інший шлях, щоб заощадити час. Додаток оцінює ситуацію на дорогах щодо реакції користувачів. Тому якщо ви побачили, що потрапили в пробку — повідомте про це іншим користувачам. Оскільки навігатор соціальний, то тільки так можна дізнатися про всі нюанси маршруту.

Це може здатися безглуздим, але це не так. Реальні люди не замінять роботів: підкажуть, як краще об’їхати пробку, і прокоментують причини її появи.
Завантажити соціальний навігатор Waze можна з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange